Volver a la búsqueda

CM ARCHSTUDIO S.R.L.

Activa

CM ARCHSTUDIO S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 182.388 lei și un profit net de 89.727 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 41913107 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #16296CAEN 7111 #2478

Datos generales

NombreCM ARCHSTUDIO S.R.L.
CUI41913107
N.º de registroJ35/4264/2019
DirecciónDELIBLATA, 21, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7111
Códigos CAEN autorizados55206201682071117410
Fecha de registro18/11/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
DUMA CAMELIA MONICAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

241 mil RON

vs 182 mil RON

≈ 47,8 mil €

Profit net (2025)

129 mil RON

vs 89,7 mil RON

≈ 25,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

130 mil RON

vs 90 mil RON

≈ 25,7 mil €

Angajați (2025)

1

2025

241 mil RON

+32%față de 2024Profit net129 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201911 mil RONProfit net: 9,32 mil RON
2020122 mil RONProfit net: 114 mil RON
202169,8 mil RONProfit net: 55,2 mil RON
202259,9 mil RONProfit net: 42,3 mil RON
2023168 mil RONProfit net: 93,6 mil RON
2024182 mil RONProfit net: 89,7 mil RON
2025241 mil RONProfit net: 129 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
241.000
≈ 47,8 mil €
129.369
≈ 25,7 mil €
1
2024
182.388
≈ 36,7 mil €
89.727
≈ 18 mil €
1
2023
168.000
≈ 34 mil €
93.572
≈ 18,9 mil €
1
2022
59.900
≈ 12,1 mil €
42.282
≈ 8,57 mil €
1
2021
69.800
≈ 14,2 mil €
55.156
≈ 11,2 mil €
—
2020
122.000
≈ 25,2 mil €
113.764
≈ 23,5 mil €
—
2019
11.000
≈ 2,32 mil €
9319
≈ 1,96 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

53,7%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

2,07

Rotación de activos

1,2

Facturación por empleado

241 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CM ARCHSTUDIO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41913107. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CM ARCHSTUDIO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CM ARCHSTUDIO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CM ARCHSTUDIO S.R.L., CUI 41913107, nr. Reg. Com. J35/4264/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CM ARCHSTUDIO S.R.L. în 2025?

CM ARCHSTUDIO S.R.L. (CUI 41913107) a avut o marjă de profit net de 53,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).