Volver a la búsqueda

IVASCO PRO CONSTRUCT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

IVASCO PRO CONSTRUCT S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.599.069 lei și un profit net de 275.372 lei cu 9 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 41326242 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #4067CAEN 4120 #3510

Datos generales

NombreIVASCO PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI41326242
N.º de registroJ2019002705358
DirecciónAlexandru Ioan Cuza, 12, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4100
Fecha de registro27/06/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,96 M RON

vs 4,6 M RON

≈ 389 mil €

Profit net (2025)

429 mil RON

vs 275 mil RON

≈ 85,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,73 M RON

vs 1,3 M RON

≈ 343 mil €

Angajați (2025)

7

2025

1,96 M RON

-57%față de 2024Profit net429 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2019286 mil RONProfit net: 221 mil RON
2020437 mil RONProfit net: 233 mil RON
20212,64 M RONProfit net: 409 mil RON
20222,69 M RONProfit net: 1,09 M RON
20231,08 M RONProfit net: -69,6 mil RON
20244,6 M RONProfit net: 275 mil RON
20251,96 M RONProfit net: 429 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.960.171
≈ 389 mil €
428.534
≈ 85,1 mil €
7
2024
4.599.069
≈ 925 mil €
275.372
≈ 55,4 mil €
9
2023
1.081.191
≈ 219 mil €
-69.604
≈ -14,1 mil €
6
2022
2.691.190
≈ 546 mil €
1.086.279
≈ 220 mil €
5
2021
2.643.797
≈ 537 mil €
409.487
≈ 83,2 mil €
8
2020
436.600
≈ 90,3 mil €
232.614
≈ 48,1 mil €
5
2019
286.288
≈ 60,3 mil €
221.248
≈ 46,6 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

21,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

24,8%

Ratio de liquidez corriente

2,99

Rotación de activos

0,77

Facturación por empleado

280 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2026-09-23—
2020-10-012026-08-17Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma IVASCO PRO CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41326242. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IVASCO PRO CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IVASCO PRO CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea IVASCO PRO CONSTRUCT S.R.L., CUI 41326242, nr. Reg. Com. J2019002705358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IVASCO PRO CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

IVASCO PRO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41326242) a avut o marjă de profit net de 21,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).