Volver a la búsqueda

ONCOPAL S.R.L.

Activa

ONCOPAL S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 889.109 lei și un profit net de 638.804 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 41271791 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Hunedoara #2100CAEN 8622 #2159

Información general

NombreONCOPAL S.R.L.
CUI41271791
N.º de registroJ2019001030202
DirecciónFLORILOR, Municipiul Deva, Hunedoara
Código CAEN principal8622
Códigos CAEN autorizados7210722086108621862286998710
Fecha de registro14/06/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

889 mil RON

vs 635 mil RON

≈ 176 mil €

Profit net (2025)

639 mil RON

vs 446 mil RON

≈ 127 mil €

Capitaluri proprii (2025)

639 mil RON

vs 446 mil RON

≈ 127 mil €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
889.109
≈ 176 mil €
638.804
≈ 127 mil €
2
2024
635.071
≈ 128 mil €
445.682
≈ 89,6 mil €
1
2023
150.936
≈ 30,5 mil €
97.122
≈ 19,6 mil €
—
2022
21.851
≈ 4,43 mil €
4840
≈ 981 €
—
2021
14.181
≈ 2,88 mil €
3735
≈ 759 €
—
2020
—
-1872
≈ -387 €
—
2019
3225
≈ 680 €
2
≈ 0,421 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

71,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

6,52

Rotación de activos

1,24

Facturación por empleado

445 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ONCOPAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41271791. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONCOPAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ONCOPAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ONCOPAL S.R.L., CUI 41271791, nr. Reg. Com. J2019001030202, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ONCOPAL S.R.L. în 2025?

ONCOPAL S.R.L. (CUI 41271791) a avut o marjă de profit net de 71,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).