Volver a la búsqueda

NEXT GEN STUDIO S.R.L.

Activa

NEXT GEN STUDIO S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 9892 lei, iar profitul net a fost de 1788 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 41111731 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #32354CAEN 7420 #3854

Información general

NombreNEXT GEN STUDIO S.R.L.
CUI41111731
N.º de registroJ35/2105/2019
DirecciónLIVEZILOR, 43, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7420
Fecha de registro14/05/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

900 RON

vs 9,89 mil RON

≈ 179 €

Profit net (2025)

588 RON

vs 1,79 mil RON

≈ 117 €

Capitaluri proprii (2025)

-18,8 mil RON

vs -19,4 mil RON

≈ -3,74 mil €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
900
≈ 179 €
588
≈ 117 €
—
2024
9892
≈ 1,99 mil €
1788
≈ 359 €
—
2023
11.220
≈ 2,27 mil €
2633
≈ 532 €
—
2022
10.989
≈ 2,23 mil €
-20.441
≈ -4,14 mil €
—
2021
4560
≈ 927 €
-63.631
≈ -12,9 mil €
1
2020
4650
≈ 961 €
-4648
≈ -961 €
2
2019
64.648
≈ 13,6 mil €
64.673
≈ 13,6 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

65,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

—

Ratio de liquidez corriente

0,21

Rotación de activos

0,18

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma NEXT GEN STUDIO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41111731. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NEXT GEN STUDIO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NEXT GEN STUDIO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NEXT GEN STUDIO S.R.L., CUI 41111731, nr. Reg. Com. J35/2105/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NEXT GEN STUDIO S.R.L. în 2025?

NEXT GEN STUDIO S.R.L. (CUI 41111731) a avut o marjă de profit net de 65,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).