Volver a la búsqueda

ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 524.392 lei și un profit net de 142.275 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 41061692 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #9738CAEN 3312 #441

Datos generales

NombreANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.
CUI41061692
N.º de registroJ2019002010357
DirecciónSFÂNTUL NICOLAE, 14, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal3312
Fecha de registro03/05/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

524 mil RON

vs 288 mil RON

≈ 104 mil €

Profit net (2025)

142 mil RON

vs 78,8 mil RON

≈ 28,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

143 mil RON

vs 417 mil RON

≈ 28,3 mil €

Angajați (2025)

1

2025

524 mil RON

+82%față de 2024Profit net142 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201946,5 mil RONProfit net: 13,1 mil RON
2020163 mil RONProfit net: 47,8 mil RON
2021221 mil RONProfit net: 74,3 mil RON
2022409 mil RONProfit net: 156 mil RON
2023520 mil RONProfit net: 204 mil RON
2024288 mil RONProfit net: 78,8 mil RON
2025524 mil RONProfit net: 142 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
524.392
≈ 104 mil €
142.275
≈ 28,2 mil €
1
2024
287.507
≈ 57,8 mil €
78.838
≈ 15,8 mil €
—
2023
519.732
≈ 105 mil €
203.842
≈ 41,2 mil €
—
2022
408.918
≈ 82,9 mil €
155.935
≈ 31,6 mil €
—
2021
221.356
≈ 45 mil €
74.262
≈ 15,1 mil €
—
2020
162.908
≈ 33,7 mil €
47.762
≈ 9,87 mil €
—
2019
46.523
≈ 9,8 mil €
13.058
≈ 2,75 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

27,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

0,8

Rotación de activos

1,26

Facturación por empleado

524 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2019-08-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 41061692. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L., CUI 41061692, nr. Reg. Com. J2019002010357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

ANIRI MAINTENANCE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41061692) a avut o marjă de profit net de 27,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).