Volver a la búsqueda

PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L.

Activa

PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 271.500 lei și profitul net a fost de 212.884 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 40934730 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #21813CAEN 7020 #3372

Datos generales

NombrePROJECT ACCESS EUROPE S.R.L.
CUI40934730
N.º de registroJ2019001695355
DirecciónREVOLUŢIEI 1989, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7020
Códigos CAEN autorizados702274308219
Fecha de registro08/04/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
FERCEA GHIORGHIŢAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

119 mil RON

vs 272 mil RON

≈ 23,5 mil €

Profit net (2025)

77,2 mil RON

vs 213 mil RON

≈ 15,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

78,5 mil RON

vs 214 mil RON

≈ 15,6 mil €

Angajați (2025)

1

2025

119 mil RON

-56%față de 2024Profit net77,2 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201947,1 mil RONProfit net: 38,1 mil RON
2020122 mil RONProfit net: 71,2 mil RON
2021179 mil RONProfit net: 157 mil RON
2022238 mil RONProfit net: 229 mil RON
2023297 mil RONProfit net: 239 mil RON
2024272 mil RONProfit net: 213 mil RON
2025119 mil RONProfit net: 77,2 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
118.650
≈ 23,5 mil €
77.157
≈ 15,3 mil €
1
2024
271.500
≈ 54,6 mil €
212.884
≈ 42,8 mil €
—
2023
297.185
≈ 60,1 mil €
238.990
≈ 48,3 mil €
—
2022
237.534
≈ 48,2 mil €
228.894
≈ 46,4 mil €
—
2021
179.420
≈ 36,5 mil €
157.251
≈ 32 mil €
—
2020
121.755
≈ 25,2 mil €
71.151
≈ 14,7 mil €
2
2019
47.118
≈ 9,93 mil €
38.078
≈ 8,02 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

65%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

98,3%

Ratio de liquidez corriente

1,72

Rotación de activos

0,32

Facturación por empleado

119 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40934730. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L., CUI 40934730, nr. Reg. Com. J2019001695355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L. în 2025?

PROJECT ACCESS EUROPE S.R.L. (CUI 40934730) a avut o marjă de profit net de 65% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).