Volver a la búsqueda

STRUKTUR UP S.R.L.

Activa

STRUKTUR UP S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în Municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 170.858 lei și profitul net a fost de 66.623 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 40919659 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #19159CAEN 7112 #9794

Datos generales

NombreSTRUKTUR UP S.R.L.
CUI40919659
N.º de registroJ35/1657/2019
DirecciónFLORIMUND MERCY, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7112
Fecha de registro04/04/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
TRIFA ANDREAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

171 mil RON

vs 144 mil RON

≈ 33,9 mil €

Profit net (2025)

66,6 mil RON

vs 1,31 mil RON

≈ 13,2 mil €

Capitaluri proprii (2025)

68,2 mil RON

vs 1,55 mil RON

≈ 13,5 mil €

Angajați (2025)

1

2025

171 mil RON

+18%față de 2024Profit net66,6 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201941,7 mil RONProfit net: 26,9 mil RON
2020104 mil RONProfit net: 8,9 mil RON
202199,7 mil RONProfit net: 382 RON
2022208 mil RONProfit net: 89,4 mil RON
2023173 mil RONProfit net: 73 mil RON
2024144 mil RONProfit net: 1,31 mil RON
2025171 mil RONProfit net: 66,6 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
170.858
≈ 33,9 mil €
66.623
≈ 13,2 mil €
1
2024
144.446
≈ 29 mil €
1310
≈ 263 €
1
2023
173.468
≈ 35,1 mil €
73.042
≈ 14,8 mil €
1
2022
207.580
≈ 42,1 mil €
89.394
≈ 18,1 mil €
2
2021
99.743
≈ 20,3 mil €
382
≈ 77,6 €
2
2020
103.561
≈ 21,4 mil €
8898
≈ 1,84 mil €
2
2019
41.727
≈ 8,79 mil €
26.878
≈ 5,66 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 14 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

39%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

97,7%

Ratio de liquidez corriente

34,39

Rotación de activos

2,43

Facturación por empleado

171 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STRUKTUR UP S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40919659. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STRUKTUR UP S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STRUKTUR UP S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea STRUKTUR UP S.R.L., CUI 40919659, nr. Reg. Com. J35/1657/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STRUKTUR UP S.R.L. în 2025?

STRUKTUR UP S.R.L. (CUI 40919659) a avut o marjă de profit net de 39% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).