Volver a la búsqueda

SACRE COEUR VASCULAR S.R.L.

Activa

SACRE COEUR VASCULAR S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în Municipiul Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 260.600 lei și un profit net de 157.637 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 40884950 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #17240CAEN 8622 #7080

Datos generales

NombreSACRE COEUR VASCULAR S.R.L.
CUI40884950
N.º de registroJ35/1599/2019
DirecciónIULIU MANIU, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8622
Fecha de registro01/04/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

216 mil RON

vs 261 mil RON

≈ 42,9 mil €

Profit net (2025)

128 mil RON

vs 158 mil RON

≈ 25,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

128 mil RON

vs 158 mil RON

≈ 25,5 mil €

Angajați (2025)

1

2025

216 mil RON

-17%față de 2024Profit net128 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201916,3 mil RONProfit net: 3,56 mil RON
202046,2 mil RONProfit net: 11,6 mil RON
2021119 mil RONProfit net: 74,7 mil RON
2022148 mil RONProfit net: 98,7 mil RON
2023209 mil RONProfit net: 139 mil RON
2024261 mil RONProfit net: 158 mil RON
2025216 mil RONProfit net: 128 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
216.350
≈ 42,9 mil €
128.080
≈ 25,4 mil €
1
2024
260.600
≈ 52,4 mil €
157.637
≈ 31,7 mil €
1
2023
208.830
≈ 42,2 mil €
139.158
≈ 28,1 mil €
1
2022
148.155
≈ 30 mil €
98.730
≈ 20 mil €
1
2021
118.666
≈ 24,1 mil €
74.718
≈ 15,2 mil €
—
2020
46.192
≈ 9,55 mil €
11.586
≈ 2,4 mil €
—
2019
16.279
≈ 3,43 mil €
3559
≈ 750 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

59,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

8,25

Rotación de activos

1,48

Facturación por empleado

216 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SACRE COEUR VASCULAR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40884950. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SACRE COEUR VASCULAR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SACRE COEUR VASCULAR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SACRE COEUR VASCULAR S.R.L., CUI 40884950, nr. Reg. Com. J35/1599/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SACRE COEUR VASCULAR S.R.L. în 2025?

SACRE COEUR VASCULAR S.R.L. (CUI 40884950) a avut o marjă de profit net de 59,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).