MULTICO MANAGEMENT S.R.L.
MULTICO MANAGEMENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 408.947 lei și un profit net de 235.546 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 40812210 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #11846CAEN 6820 #5028
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
Registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
392 mil RON
≈ 77,9 mil €
Profit net (2025)
219 mil RON
≈ 43,4 mil €
Capitaluri proprii (2025)
556 mil RON
≈ 110 mil €
Angajați (2025)
2025
392 mil RON
| 2019 | 145 mil RON | Profit net: 98,6 mil RON |
|---|---|---|
| 2020 | 209 mil RON | Profit net: 110 mil RON |
| 2021 | 212 mil RON | Profit net: 107 mil RON |
| 2022 | 235 mil RON | Profit net: 133 mil RON |
| 2023 | 226 mil RON | Profit net: 59,1 mil RON |
| 2024 | 409 mil RON | Profit net: 236 mil RON |
| 2025 | 392 mil RON | Profit net: 219 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 392.295 ≈ 77,9 mil € | 218.830 ≈ 43,4 mil € | 1 |
| 2024 | 408.947 ≈ 82,2 mil € | 235.546 ≈ 47,3 mil € | 1 |
| 2023 | 226.144 ≈ 45,7 mil € | 59.062 ≈ 11,9 mil € | 1 |
| 2022 | 234.952 ≈ 47,6 mil € | 133.354 ≈ 27 mil € | 1 |
| 2021 | 212.115 ≈ 43,1 mil € | 106.599 ≈ 21,7 mil € | — |
| 2020 | 208.624 ≈ 43,1 mil € | 110.022 ≈ 22,7 mil € | — |
| 2019 | 144.793 ≈ 30,5 mil € | 98.624 ≈ 20,8 mil € | — |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
55,8%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
39,4%
Ratio de liquidez corriente
0,12
Rotación de activos
0,11
Facturación por empleado
392 mil RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Misma dirección
Empresas con administradores comunes
- BIMS CONSULTANCY SRL
Administrador común: BALOGH FLAVIU
- MULTICO SRL
Administrador común: BALOGH FLAVIU
- MQS SERVICES SRL
Administrador común: BALOGH FLAVIU
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 2019-04-11 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MULTICO MANAGEMENT S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 40812210. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MULTICO MANAGEMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MULTICO MANAGEMENT S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea MULTICO MANAGEMENT S.R.L., CUI 40812210, nr. Reg. Com. J35/1432/2019, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MULTICO MANAGEMENT S.R.L. în 2025?
MULTICO MANAGEMENT S.R.L. (CUI 40812210) a avut o marjă de profit net de 55,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).