Volver a la búsqueda

SPA NAILS EVOLUTION S.R.L.

Activa

SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 287.678 lei și un profit net de 17.502 lei cu 3 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 40671722 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #14695CAEN 9622 #181

Datos generales

NombreSPA NAILS EVOLUTION S.R.L.
CUI40671722
N.º de registroJ2019001074356
DirecciónDÎMBOVIŢA, 92/88, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal9622
Códigos CAEN autorizados47124775479168208559962196229623
Fecha de registro20/02/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
PĂTLĂGESCU RAMONAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

288 mil RON

vs 278 mil RON

≈ 57,1 mil €

Profit net (2025)

17,5 mil RON

vs 15,6 mil RON

≈ 3,47 mil €

Capitaluri proprii (2025)

-104 mil RON

vs -121 mil RON

≈ -20,6 mil €

Angajați (2025)

3

2025

288 mil RON

+3%față de 2024Profit net17,5 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2019144 mil RONProfit net: -3,81 mil RON
2020157 mil RONProfit net: -76,9 mil RON
2021300 mil RONProfit net: 2,58 mil RON
2022299 mil RONProfit net: -34,6 mil RON
2023282 mil RONProfit net: -24,2 mil RON
2024278 mil RONProfit net: 15,6 mil RON
2025288 mil RONProfit net: 17,5 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
287.678
≈ 57,1 mil €
17.502
≈ 3,47 mil €
3
2024
278.259
≈ 55,9 mil €
15.646
≈ 3,15 mil €
2
2023
281.758
≈ 57 mil €
-24.213
≈ -4,89 mil €
2
2022
299.463
≈ 60,7 mil €
-34.568
≈ -7,01 mil €
4
2021
299.665
≈ 60,9 mil €
2578
≈ 524 €
4
2020
156.779
≈ 32,4 mil €
-76.924
≈ -15,9 mil €
4
2019
144.148
≈ 30,4 mil €
-3808
≈ -802 €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

6,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

—

Ratio de liquidez corriente

0,14

Rotación de activos

2,89

Facturación por empleado

95,9 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40671722. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SPA NAILS EVOLUTION S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SPA NAILS EVOLUTION S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SPA NAILS EVOLUTION S.R.L., CUI 40671722, nr. Reg. Com. J2019001074356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. în 2025?

SPA NAILS EVOLUTION S.R.L. (CUI 40671722) a avut o marjă de profit net de 6,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).