Volver a la búsqueda

CA-TM CONSTRUCT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

CA-TM CONSTRUCT S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 4.667.868 lei și profitul net de 1.202.540 lei cu 3 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 40632502 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #2045CAEN 4100 #1324

Datos generales

NombreCA-TM CONSTRUCT S.R.L.
CUI40632502
N.º de registroJ2019000972352
DirecciónORIZONT, 5, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4100
Fecha de registro13/02/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
BEJENARU IOANAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,67 M RON

vs 311 mil RON

≈ 926 mil €

Profit net (2025)

1,2 M RON

vs 32,6 mil RON

≈ 239 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,24 M RON

vs 1,59 M RON

≈ 246 mil €

Angajați (2025)

3

2025

4,67 M RON

+1399%față de 2024Profit net1,2 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2019604 mil RONProfit net: 84,5 mil RON
2020778 mil RONProfit net: 237 mil RON
2021666 mil RONProfit net: 258 mil RON
20221,52 M RONProfit net: 1,17 M RON
2023679 mil RONProfit net: 321 mil RON
2024311 mil RONProfit net: 32,6 mil RON
20254,67 M RONProfit net: 1,2 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.667.868
≈ 926 mil €
1.202.540
≈ 239 mil €
3
2024
311.414
≈ 62,6 mil €
32.629
≈ 6,56 mil €
3
2023
678.736
≈ 137 mil €
320.639
≈ 64,8 mil €
3
2022
1.517.001
≈ 308 mil €
1.173.231
≈ 238 mil €
3
2021
666.039
≈ 135 mil €
257.926
≈ 52,4 mil €
2
2020
778.093
≈ 161 mil €
237.438
≈ 49,1 mil €
3
2019
604.172
≈ 127 mil €
84.490
≈ 17,8 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

25,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

97%

Ratio de liquidez corriente

1,16

Rotación de activos

1,36

Facturación por empleado

1,56 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2019-05-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CA-TM CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40632502. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CA-TM CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CA-TM CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CA-TM CONSTRUCT S.R.L., CUI 40632502, nr. Reg. Com. J2019000972352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CA-TM CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

CA-TM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40632502) a avut o marjă de profit net de 25,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).