Volver a la búsqueda

MACHO SORAMY SOFTWARE S.R.L.

Activa

MACHO SORAMY SOFTWARE S.R.L. este o firmă înființată în anul 2019 cu sediul în satul Golești, județul Vrancea. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 297.501 lei și un profit net de 66.657 lei cu 4 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 40444410 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Vrancea #2747CAEN 6201 #5669

Información general

NombreMACHO SORAMY SOFTWARE S.R.L.
CUI40444410
N.º de registroJ2019000120391
DirecciónPĂŞUNII, 30A, Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea
Código CAEN principal3313
Códigos CAEN autorizados33133314951095219522
Fecha de registro17/01/2019
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
CIOBANU GHEORGHEadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

394 mil RON

vs 298 mil RON

≈ 78,2 mil €

Profit net (2025)

197 mil RON

vs 66,7 mil RON

≈ 39 mil €

Capitaluri proprii (2025)

197 mil RON

vs 66,9 mil RON

≈ 39,1 mil €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
394.054
≈ 78,2 mil €
196.636
≈ 39 mil €
2
2024
297.501
≈ 59,8 mil €
66.657
≈ 13,4 mil €
4
2023
295.590
≈ 59,8 mil €
220.523
≈ 44,6 mil €
1
2022
298.254
≈ 60,5 mil €
223.744
≈ 45,4 mil €
2
2021
297.719
≈ 60,5 mil €
219.233
≈ 44,6 mil €
2
2020
298.917
≈ 61,8 mil €
225.038
≈ 46,5 mil €
2
2019
298.573
≈ 62,9 mil €
247.316
≈ 52,1 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

49,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,7%

Ratio de liquidez corriente

15,5

Rotación de activos

1,87

Facturación por empleado

197 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MACHO SORAMY SOFTWARE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40444410. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MACHO SORAMY SOFTWARE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MACHO SORAMY SOFTWARE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MACHO SORAMY SOFTWARE S.R.L., CUI 40444410, nr. Reg. Com. J2019000120391, sediu Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MACHO SORAMY SOFTWARE S.R.L. în 2025?

MACHO SORAMY SOFTWARE S.R.L. (CUI 40444410) a avut o marjă de profit net de 49,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).