Volver a la búsqueda

TERMO STEEL SYSTEM S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

TERMO STEEL SYSTEM S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 12.893.142 lei și un profit net de 3.103.805 lei cu 21 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 40258646 · Salud financiera

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Timiș #873CAEN 4324 #19

Datos generales

NombreTERMO STEEL SYSTEM S.R.L.
CUI40258646
N.º de registroJ2018004371358
DirecciónFLACĂRA, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4324
Fecha de registro05.12.2018
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
FIŢUI ANGELICAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

12,9 M RON

vs 13,5 M RON

≈ 2,56 M €

Profit net (2025)

3,1 M RON

vs 2,88 M RON

≈ 616 mil €

Capitaluri proprii (2025)

8,4 M RON

vs 7,54 M RON

≈ 1,67 M €

Angajați (2025)

21

2025

12,9 M RON

-4%față de 2024Profit net3,1 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20192,21 M RONProfit net: 381 mil RON
20203,87 M RONProfit net: 447 mil RON
20213,84 M RONProfit net: 386 mil RON
20226,15 M RONProfit net: 1,87 M RON
202310,8 M RONProfit net: 2,89 M RON
202413,5 M RONProfit net: 2,88 M RON
202512,9 M RONProfit net: 3,1 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
12.893.142
≈ 2,56 M €
3.103.805
≈ 616 mil €
21
2024
13.462.704
≈ 2,71 M €
2.883.147
≈ 580 mil €
15
2023
10.836.723
≈ 2,19 M €
2.886.796
≈ 584 mil €
16
2022
6.154.928
≈ 1,25 M €
1.869.302
≈ 379 mil €
12
2021
3.842.929
≈ 781 mil €
386.062
≈ 78,5 mil €
11
2020
3.871.306
≈ 800 mil €
447.201
≈ 92,5 mil €
10
2019
2.210.005
≈ 466 mil €
380.738
≈ 80,2 mil €
2
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 11 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

24,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

37%

Ratio de liquidez corriente

2,76

Rotación de activos

1,17

Facturación por empleado

614 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2019-02-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TERMO STEEL SYSTEM S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40258646. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TERMO STEEL SYSTEM S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TERMO STEEL SYSTEM S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TERMO STEEL SYSTEM S.R.L., CUI 40258646, nr. Reg. Com. J2018004371358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TERMO STEEL SYSTEM S.R.L. în 2025?

TERMO STEEL SYSTEM S.R.L. (CUI 40258646) a avut o marjă de profit net de 24,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).