KANDIA DULCE SA
KANDIA DULCE SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 5. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 291.174.758 lei și un profit net de 23.341.627 lei cu 442 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 401703 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: București #448CAEN 1082 #1
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
Registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
291 M RON
≈ 57,8 M €
Profit net (2025)
23,3 M RON
≈ 4,63 M €
Capitaluri proprii (2025)
212 M RON
≈ 42 M €
Angajați (2025)
2025
291 M RON
| 2012 | 149 M RON | Profit net: -30,5 M RON |
|---|---|---|
| 2013 | 173 M RON | Profit net: -13,9 M RON |
| 2014 | 184 M RON | Profit net: -4,58 M RON |
| 2015 | 170 M RON | Profit net: -2,14 M RON |
| 2016 | 161 M RON | Profit net: 4 M RON |
| 2017 | 143 M RON | Profit net: 8,98 M RON |
| 2018 | 138 M RON | Profit net: 6,78 M RON |
| 2019 | 154 M RON | Profit net: 7,28 M RON |
| 2020 | 141 M RON | Profit net: 6,31 M RON |
| 2021 | 161 M RON | Profit net: 7,59 M RON |
| 2022 | 196 M RON | Profit net: 12,5 M RON |
| 2023 | 232 M RON | Profit net: 14,9 M RON |
| 2024 | 258 M RON | Profit net: 18,1 M RON |
| 2025 | 291 M RON | Profit net: 23,3 M RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 291.174.758 ≈ 57,8 M € | 23.341.627 ≈ 4,63 M € | 442 |
| 2024 | 258.175.977 ≈ 51,9 M € | 18.141.248 ≈ 3,65 M € | 431 |
| 2023 | 231.553.974 ≈ 46,8 M € | 14.860.843 ≈ 3 M € | 418 |
| 2022 | 195.753.061 ≈ 39,7 M € | 12.484.044 ≈ 2,53 M € | 413 |
| 2021 | 160.626.530 ≈ 32,6 M € | 7.591.678 ≈ 1,54 M € | 396 |
| 2020 | 141.443.629 ≈ 29,2 M € | 6.309.308 ≈ 1,3 M € | 432 |
| 2019 | 153.568.327 ≈ 32,4 M € | 7.277.510 ≈ 1,53 M € | 456 |
| 2018 | 138.470.674 ≈ 29,8 M € | 6.780.818 ≈ 1,46 M € | 445 |
| 2017 | 142.657.919 ≈ 31,2 M € | 8.977.750 ≈ 1,97 M € | 456 |
| 2016 | 161.423.950 ≈ 35,9 M € | 4.004.573 ≈ 892 mil € | 491 |
| 2015 | 169.800.797 ≈ 38,2 M € | -2.142.816 ≈ -482 mil € | 483 |
| 2014 | 183.974.883 ≈ 41,4 M € | -4.581.487 ≈ -1,03 M € | 493 |
| 2013 | 173.479.720 ≈ 39,3 M € | -13.851.729 ≈ -3,13 M € | 490 |
| 2012 | 148.801.234 ≈ 33,4 M € | -30.537.161 ≈ -6,85 M € | 536 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
8%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
11%
Ratio de liquidez corriente
1,05
Rotación de activos
0,95
Facturación por empleado
659 mil RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Empresas con administradores comunes
- GLOU ROMANIA SRL
Administrador común: DRAGOŞ MILITARU
- HEIDI CHOCOLAT SA
Administrador común: TOTH KRISZTINA
- KEX CONFECTIONERY S.A.
Administrador común: TOMASZ WOJCIECH BLAWAT
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma KANDIA DULCE SA după CUI?
Cauți CUI 401703. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru KANDIA DULCE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru KANDIA DULCE SA?
Datele de facturare sunt denumirea KANDIA DULCE SA, CUI 401703, nr. Reg. Com. J1991000538404, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are KANDIA DULCE SA în 2025?
KANDIA DULCE SA (CUI 401703) a avut o marjă de profit net de 8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).