Volver a la búsqueda

ÎMPREUNĂ PENTRU SUCCES S.R.L.

Activa

ÎMPREUNĂ PENTRU SUCCES S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în sat Ipotești, județul Suceava. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.017.020 lei și un profit net de 140.746 lei cu 10 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 40163430 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Suceava #4149CAEN 8699 #114

Información general

NombreÎMPREUNĂ PENTRU SUCCES S.R.L.
CUI40163430
N.º de registroJ2018001803333
DirecciónSTR. LUCEAFĂRULUI, 1275 I, Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava
Código CAEN principal8699
Códigos CAEN autorizados85598699
Fecha de registro15/11/2018
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
BOSANCU DANIELAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,02 M RON

vs 506 mil RON

≈ 202 mil €

Profit net (2025)

141 mil RON

vs 518 RON

≈ 27,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

141 mil RON

vs 718 RON

≈ 28,1 mil €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.017.020
≈ 202 mil €
140.746
≈ 27,9 mil €
10
2024
505.897
≈ 102 mil €
518
≈ 104 €
6
2023
305.050
≈ 61,7 mil €
12.478
≈ 2,52 mil €
5
2022
292.654
≈ 59,3 mil €
72.441
≈ 14,7 mil €
4
2021
242.071
≈ 49,2 mil €
44.910
≈ 9,13 mil €
4
2020
74.615
≈ 15,4 mil €
-83.607
≈ -17,3 mil €
4
2019
—
-6380
≈ -1,34 mil €
0
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

13,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,5%

Ratio de liquidez corriente

4,01

Rotación de activos

2,39

Facturación por empleado

102 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ÎMPREUNĂ PENTRU SUCCES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40163430. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ÎMPREUNĂ PENTRU SUCCES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ÎMPREUNĂ PENTRU SUCCES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ÎMPREUNĂ PENTRU SUCCES S.R.L., CUI 40163430, nr. Reg. Com. J2018001803333, sediu Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ÎMPREUNĂ PENTRU SUCCES S.R.L. în 2025?

ÎMPREUNĂ PENTRU SUCCES S.R.L. (CUI 40163430) a avut o marjă de profit net de 13,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).