Volver a la búsqueda

SALEMSI CENTRE S.R.L.

Activa

SALEMSI CENTRE S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 360.679 lei și un profit net de 216.213 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 40062509 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #12689CAEN 4772 #315

Datos generales

NombreSALEMSI CENTRE S.R.L.
CUI40062509
N.º de registroJ2018003696357
DirecciónDIVIZIA 9 CAVALERIE, 68, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4772
Fecha de registro26/10/2018
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

361 mil RON

vs 299 mil RON

≈ 71,6 mil €

Profit net (2025)

216 mil RON

vs -50,2 mil RON

≈ 42,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

162 mil RON

vs -54,6 mil RON

≈ 32,1 mil €

Angajați (2025)

1

2025

361 mil RON

+21%față de 2024Profit net216 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -1,23 mil RON
2019300 mil RONProfit net: 2,53 mil RON
2020277 mil RONProfit net: 41,1 mil RON
2021287 mil RONProfit net: 44 mil RON
2022280 mil RONProfit net: 19 mil RON
2023296 mil RONProfit net: -4,62 mil RON
2024299 mil RONProfit net: -50,2 mil RON
2025361 mil RONProfit net: 216 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
360.679
≈ 71,6 mil €
216.213
≈ 42,9 mil €
1
2024
298.534
≈ 60 mil €
-50.246
≈ -10,1 mil €
2
2023
296.309
≈ 59,9 mil €
-4619
≈ -934 €
1
2022
279.654
≈ 56,7 mil €
18.954
≈ 3,84 mil €
1
2021
287.002
≈ 58,3 mil €
43.969
≈ 8,94 mil €
1
2020
277.464
≈ 57,4 mil €
41.121
≈ 8,5 mil €
1
2019
299.881
≈ 63,2 mil €
2526
≈ 532 €
2
2018
—
-1225
≈ -263 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

59,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

133,7%

Ratio de liquidez corriente

1,46

Rotación de activos

1,06

Facturación por empleado

361 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SALEMSI CENTRE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 40062509. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SALEMSI CENTRE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SALEMSI CENTRE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SALEMSI CENTRE S.R.L., CUI 40062509, nr. Reg. Com. J2018003696357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SALEMSI CENTRE S.R.L. în 2025?

SALEMSI CENTRE S.R.L. (CUI 40062509) a avut o marjă de profit net de 59,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).