Volver a la búsqueda

CARAMEL SHOES S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

CARAMEL SHOES S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.515.463 lei și un profit net de 911.071 lei cu 4 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 39723399 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #3350CAEN 4772 #77

Datos generales

NombreCARAMEL SHOES S.R.L.
CUI39723399
N.º de registroJ2018002723357
DirecciónLACULUI, 6, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4772
Códigos CAEN autorizados47514772
Fecha de registro07/08/2018
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,52 M RON

vs 1,54 M RON

≈ 499 mil €

Profit net (2025)

911 mil RON

vs -3,65 mil RON

≈ 181 mil €

Capitaluri proprii (2025)

591 mil RON

vs -352 mil RON

≈ 117 mil €

Angajați (2025)

4

2025

2,52 M RON

+63%față de 2024Profit net911 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018113 mil RONProfit net: -24,2 mil RON
20191,13 M RONProfit net: 248 mil RON
20221,56 M RONProfit net: -279 mil RON
20231,5 M RONProfit net: -127 mil RON
20241,54 M RONProfit net: -3,65 mil RON
20252,52 M RONProfit net: 911 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.515.463
≈ 499 mil €
911.071
≈ 181 mil €
4
2024
1.539.350
≈ 309 mil €
-3647
≈ -733 €
4
2023
1.498.193
≈ 303 mil €
-126.633
≈ -25,6 mil €
4
2022
1.564.949
≈ 317 mil €
-279.387
≈ -56,7 mil €
6
2019
1.132.381
≈ 239 mil €
248.392
≈ 52,3 mil €
5
2018
113.168
≈ 24,3 mil €
-24.223
≈ -5,21 mil €
5
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

36,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

154,1%

Ratio de liquidez corriente

1,47

Rotación de activos

1,36

Facturación por empleado

629 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2019-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CARAMEL SHOES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39723399. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CARAMEL SHOES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CARAMEL SHOES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CARAMEL SHOES S.R.L., CUI 39723399, nr. Reg. Com. J2018002723357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CARAMEL SHOES S.R.L. în 2025?

CARAMEL SHOES S.R.L. (CUI 39723399) a avut o marjă de profit net de 36,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).