Volver a la búsqueda

SZU CLAIMS MANAGEMENT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

SZU CLAIMS MANAGEMENT S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.046.627 lei și un profit net de 453.532 lei cu 5 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 39496253 · Salud financiera

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Timiș #4601CAEN 6621 #26

Datos generales

NombreSZU CLAIMS MANAGEMENT S.R.L.
CUI39496253
N.º de registroJ2018002046355
DirecciónMOISE DOBOŞAN, 5, Municipiul Timişoara, Timiş
Fecha de registro15/06/2018
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
BLĂJAN PETRUadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,66 M RON

vs 2,05 M RON

≈ 330 mil €

Profit net (2025)

338 mil RON

vs 454 mil RON

≈ 67,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

344 mil RON

vs 459 mil RON

≈ 68,2 mil €

Angajați (2025)

5

2025

1,66 M RON

-19%față de 2024Profit net338 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018317 mil RONProfit net: 91,9 mil RON
20192,52 M RONProfit net: 794 mil RON
20202,73 M RONProfit net: 1,06 M RON
20213,23 M RONProfit net: 1,19 M RON
20222,89 M RONProfit net: 706 mil RON
20232 M RONProfit net: 302 mil RON
20242,05 M RONProfit net: 454 mil RON
20251,66 M RONProfit net: 338 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.661.769
≈ 330 mil €
337.866
≈ 67,1 mil €
5
2024
2.046.627
≈ 411 mil €
453.532
≈ 91,2 mil €
5
2023
2.002.548
≈ 405 mil €
301.650
≈ 61 mil €
5
2022
2.886.389
≈ 585 mil €
705.913
≈ 143 mil €
5
2021
3.231.057
≈ 657 mil €
1.191.476
≈ 242 mil €
5
2020
2.733.916
≈ 565 mil €
1.063.515
≈ 220 mil €
5
2019
2.521.015
≈ 531 mil €
793.780
≈ 167 mil €
4
2018
316.725
≈ 68,1 mil €
91.855
≈ 19,7 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

20,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

98,4%

Ratio de liquidez corriente

1,69

Rotación de activos

2,26

Facturación por empleado

332 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2019-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SZU CLAIMS MANAGEMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39496253. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SZU CLAIMS MANAGEMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SZU CLAIMS MANAGEMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SZU CLAIMS MANAGEMENT S.R.L., CUI 39496253, nr. Reg. Com. J2018002046355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SZU CLAIMS MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

SZU CLAIMS MANAGEMENT S.R.L. (CUI 39496253) a avut o marjă de profit net de 20,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).