Volver a la búsqueda

REUMATO MEDLAU S.R.L.

Activa

REUMATO MEDLAU S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Bacău. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 614.828 lei și un profit net de 386.746 lei în anul 2025.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 39369578 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Bacău #4013CAEN 8622 #3136

Información general

NombreREUMATO MEDLAU S.R.L.
CUI39369578
N.º de registroJ2018000753044
DirecciónMOINEŞTI, 9B, Municipiul Bacău, Bacău
Código CAEN principal8622
Códigos CAEN autorizados72108621862286998710
Fecha de registro18/05/2018
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

615 mil RON

vs 646 mil RON

≈ 122 mil €

Profit net (2025)

387 mil RON

vs 488 mil RON

≈ 76,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

387 mil RON

vs 487 mil RON

≈ 76,8 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
614.828
≈ 122 mil €
386.746
≈ 76,8 mil €
1
2024
645.551
≈ 130 mil €
487.709
≈ 98 mil €
1
2023
388.303
≈ 78,5 mil €
275.464
≈ 55,7 mil €
1
2022
329.047
≈ 66,7 mil €
213.090
≈ 43,2 mil €
—
2021
123.833
≈ 25,2 mil €
88.347
≈ 18 mil €
—
2020
33.804
≈ 6,99 mil €
22.572
≈ 4,67 mil €
—
2019
74.061
≈ 15,6 mil €
53.970
≈ 11,4 mil €
0
2018
2450
≈ 526 €
-2350
≈ -505 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

62,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

9,24

Rotación de activos

1,42

Facturación por empleado

615 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma REUMATO MEDLAU S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39369578. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REUMATO MEDLAU S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REUMATO MEDLAU S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea REUMATO MEDLAU S.R.L., CUI 39369578, nr. Reg. Com. J2018000753044, sediu Municipiul Bacău, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REUMATO MEDLAU S.R.L. în 2025?

REUMATO MEDLAU S.R.L. (CUI 39369578) a avut o marjă de profit net de 62,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).