Volver a la búsqueda

FOUNDIUM TECHNOLOGIES S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

FOUNDIUM TECHNOLOGIES S.R.L. este o companie înființată în anul 2023 cu sediul în Comuna Feleacu, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.018.977 lei și un profit net de 683.479 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 39206635 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #7950CAEN 6210 #1380

Información general

NombreFOUNDIUM TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI39206635
N.º de registroJ2023004643121
DirecciónFELEACU, 320, Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj
Código CAEN principal6210
Códigos CAEN autorizados62106220
Fecha de registro01/11/2023
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,02 M RON

vs 621 mil RON

≈ 202 mil €

Profit net (2025)

683 mil RON

vs 529 mil RON

≈ 136 mil €

Capitaluri proprii (2025)

684 mil RON

vs 529 mil RON

≈ 136 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.018.977
≈ 202 mil €
683.479
≈ 136 mil €
1
2024
620.947
≈ 125 mil €
528.707
≈ 106 mil €
1
2023
611.987
≈ 124 mil €
497.240
≈ 101 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

67,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

11,99

Rotación de activos

1,37

Facturación por empleado

1,02 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2020-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FOUNDIUM TECHNOLOGIES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39206635. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FOUNDIUM TECHNOLOGIES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FOUNDIUM TECHNOLOGIES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FOUNDIUM TECHNOLOGIES S.R.L., CUI 39206635, nr. Reg. Com. J2023004643121, sediu Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FOUNDIUM TECHNOLOGIES S.R.L. în 2025?

FOUNDIUM TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 39206635) a avut o marjă de profit net de 67,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).