Volver a la búsqueda

SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.

Activa

SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 133.160 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 39103451 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #21028CAEN 6920 #8794

Datos generales

NombreSCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.
CUI39103451
N.º de registroJ35/1023/2018
DirecciónMARGINII, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6920
Fecha de registro28/03/2018
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

133 mil RON

vs 87,7 mil RON

≈ 26,4 mil €

Profit net (2025)

67,8 mil RON

vs 32,1 mil RON

≈ 13,5 mil €

Capitaluri proprii (2025)

68,3 mil RON

vs 32,6 mil RON

≈ 13,6 mil €

Angajați (2025)

1

2025

133 mil RON

+52%față de 2024Profit net67,8 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201828,5 mil RONProfit net: 21 mil RON
201955,8 mil RONProfit net: 33,5 mil RON
202097,4 mil RONProfit net: 78,1 mil RON
2021131 mil RONProfit net: 112 mil RON
2022112 mil RONProfit net: 80,5 mil RON
2023175 mil RONProfit net: 119 mil RON
202487,7 mil RONProfit net: 32,1 mil RON
2025133 mil RONProfit net: 67,8 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
133.160
≈ 26,4 mil €
67.834
≈ 13,5 mil €
1
2024
87.734
≈ 17,6 mil €
32.094
≈ 6,45 mil €
1
2023
175.488
≈ 35,5 mil €
119.439
≈ 24,1 mil €
1
2022
112.220
≈ 22,8 mil €
80.461
≈ 16,3 mil €
1
2021
130.905
≈ 26,6 mil €
112.390
≈ 22,8 mil €
—
2020
97.422
≈ 20,1 mil €
78.114
≈ 16,1 mil €
—
2019
55.840
≈ 11,8 mil €
33.521
≈ 7,06 mil €
—
2018
28.536
≈ 6,13 mil €
20.959
≈ 4,5 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

50,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,3%

Ratio de liquidez corriente

2,51

Rotación de activos

1,2

Facturación por empleado

133 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39103451. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L., CUI 39103451, nr. Reg. Com. J35/1023/2018, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. în 2025?

SCI PLUS ACCOUNTANCY S.R.L. (CUI 39103451) a avut o marjă de profit net de 50,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).