Volver a la búsqueda

REC PROFIL CONSTRUCT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

REC PROFIL CONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în satul Săcălaz, județul Timiș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 32.509.411 lei și un profit net de 6.029.170 lei cu 3 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 38905279 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #409CAEN 4399 #39

Datos generales

NombreREC PROFIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI38905279
N.º de registroJ2018000542354
Dirección690/B, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş
Código CAEN principal4399
Fecha de registro21/02/2018
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
CIONCA RAOUTHadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

32,5 M RON

vs 5,77 M RON

≈ 6,45 M €

Profit net (2025)

6,03 M RON

vs 659 mil RON

≈ 1,2 M €

Capitaluri proprii (2025)

5,66 M RON

vs 2,92 M RON

≈ 1,12 M €

Angajați (2025)

3

2025

32,5 M RON

+464%față de 2024Profit net6,03 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018909 mil RONProfit net: 85,4 mil RON
20193,62 M RONProfit net: 233 mil RON
20204,12 M RONProfit net: 342 mil RON
20217,37 M RONProfit net: 922 mil RON
202215,8 M RONProfit net: 1,09 M RON
202312,8 M RONProfit net: 895 mil RON
20245,77 M RONProfit net: 659 mil RON
202532,5 M RONProfit net: 6,03 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
32.509.411
≈ 6,45 M €
6.029.170
≈ 1,2 M €
3
2024
5.767.596
≈ 1,16 M €
659.086
≈ 132 mil €
4
2023
12.753.857
≈ 2,58 M €
895.407
≈ 181 mil €
4
2022
15.754.085
≈ 3,19 M €
1.093.890
≈ 222 mil €
5
2021
7.374.287
≈ 1,5 M €
922.166
≈ 187 mil €
3
2020
4.124.388
≈ 853 mil €
342.173
≈ 70,7 mil €
3
2019
3.620.023
≈ 763 mil €
232.625
≈ 49 mil €
2
2018
908.781
≈ 195 mil €
85.359
≈ 18,3 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

18,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

106,6%

Ratio de liquidez corriente

1,15

Rotación de activos

1,44

Facturación por empleado

10,8 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2018-03-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma REC PROFIL CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38905279. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REC PROFIL CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REC PROFIL CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea REC PROFIL CONSTRUCT S.R.L., CUI 38905279, nr. Reg. Com. J2018000542354, sediu Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REC PROFIL CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

REC PROFIL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38905279) a avut o marjă de profit net de 18,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).