STUDIO JURJE S.R.L.
STUDIO JURJE S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.316.158 lei și un profit net de 1.185.595 lei cu 5 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 38679368 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #3592CAEN 6201 #671
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
Registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
2,31 M RON
≈ 458 mil €
Profit net (2025)
267 mil RON
≈ 52,9 mil €
Capitaluri proprii (2025)
1,19 M RON
≈ 235 mil €
Angajați (2025)
2025
2,31 M RON
| 2018 | 43,7 mil RON | Profit net: 18,6 mil RON |
|---|---|---|
| 2019 | 22,7 mil RON | Profit net: -2,18 mil RON |
| 2020 | 473 mil RON | Profit net: 231 mil RON |
| 2021 | 938 mil RON | Profit net: 15,3 mil RON |
| 2022 | 983 mil RON | Profit net: 40,6 mil RON |
| 2023 | 1,02 M RON | Profit net: 199 mil RON |
| 2024 | 2,32 M RON | Profit net: 1,19 M RON |
| 2025 | 2,31 M RON | Profit net: 267 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2.305.150 ≈ 458 mil € | 266.580 ≈ 52,9 mil € | 6 |
| 2024 | 2.316.158 ≈ 466 mil € | 1.185.595 ≈ 238 mil € | 5 |
| 2023 | 1.019.406 ≈ 206 mil € | 198.686 ≈ 40,2 mil € | 3 |
| 2022 | 983.309 ≈ 199 mil € | 40.562 ≈ 8,23 mil € | 4 |
| 2021 | 938.264 ≈ 191 mil € | 15.298 ≈ 3,11 mil € | 6 |
| 2020 | 472.927 ≈ 97,8 mil € | 231.054 ≈ 47,8 mil € | 2 |
| 2019 | 22.745 ≈ 4,79 mil € | -2182 ≈ -460 € | 1 |
| 2018 | 43.743 ≈ 9,4 mil € | 18.558 ≈ 3,99 mil € | 1 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
11,6%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
22,5%
Ratio de liquidez corriente
0,61
Rotación de activos
0,64
Facturación por empleado
384 mil RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Misma dirección
Empresas con administradores comunes
- FIDE CONSULT SRL
Administrador común: JURJE NICOLETA-MARIA
- RAFRANC SRL
Administrador común: JURJE NICOLETA-MARIA
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 2021-03-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma STUDIO JURJE S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 38679368. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STUDIO JURJE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru STUDIO JURJE S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea STUDIO JURJE S.R.L., CUI 38679368, nr. Reg. Com. J2018000049356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are STUDIO JURJE S.R.L. în 2025?
STUDIO JURJE S.R.L. (CUI 38679368) a avut o marjă de profit net de 11,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).