Volver a la búsqueda

SECEDAR SERVICES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

ActivaRegistrada en IVA

SECEDAR SERVICES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o firmă înființată în anul 2017 cu sediul în satul Giroc, județul Timiș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 375.476 lei și un profit net de 166.910 lei cu 3 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 38436156 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #12351CAEN 8299 #3058

Información general

NombreSECEDAR SERVICES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI38436156
N.º de registroJ2017004256359
DirecciónCrizantemei, 2, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Código CAEN principal8299
Códigos CAEN autorizados46174618461947914792612082408299
Fecha de registro02/11/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

375 mil RON

vs 301 mil RON

≈ 74,5 mil €

Profit net (2025)

167 mil RON

vs 169 mil RON

≈ 33,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

167 mil RON

vs 169 mil RON

≈ 33,2 mil €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
375.476
≈ 74,5 mil €
166.910
≈ 33,1 mil €
3
2024
301.013
≈ 60,5 mil €
168.814
≈ 33,9 mil €
2
2023
146.136
≈ 29,5 mil €
62.418
≈ 12,6 mil €
2
2022
145.754
≈ 29,6 mil €
63.901
≈ 13 mil €
2
2021
129.961
≈ 26,4 mil €
60.499
≈ 12,3 mil €
2
2020
103.506
≈ 21,4 mil €
53.576
≈ 11,1 mil €
2
2019
135.394
≈ 28,5 mil €
65.044
≈ 13,7 mil €
3
2018
137.429
≈ 29,5 mil €
78.275
≈ 16,8 mil €
2
2017
13.820
≈ 3,03 mil €
10.727
≈ 2,35 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

44,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

2,85

Rotación de activos

1,47

Facturación por empleado

125 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SECEDAR SERVICES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ după CUI?

Cauți CUI 38436156. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SECEDAR SERVICES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SECEDAR SERVICES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?

Datele de facturare sunt denumirea SECEDAR SERVICES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ, CUI 38436156, nr. Reg. Com. J2017004256359, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SECEDAR SERVICES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ în 2025?

SECEDAR SERVICES SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 38436156) a avut o marjă de profit net de 44,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).