Volver a la búsqueda

CONSTANT PRO TRAFIC SRL

Activa

CONSTANT PRO TRAFIC SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 218.310 lei și un profit net de 51.385 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 38023419 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #19124CAEN 4932 #970

Datos generales

NombreCONSTANT PRO TRAFIC SRL
CUI38023419
N.º de registroJ2017003240351
DirecciónBUZIAŞULUI, 28, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4933
Fecha de registro25/07/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

172 mil RON

vs 218 mil RON

≈ 34,1 mil €

Profit net (2025)

56,8 mil RON

vs 51,4 mil RON

≈ 11,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

197 mil RON

vs 140 mil RON

≈ 39,1 mil €

Angajați (2025)

0

2025

172 mil RON

-21%față de 2024Profit net56,8 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2017Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -2,26 mil RON
2018115 mil RONProfit net: 22,3 mil RON
2019267 mil RONProfit net: 83,9 mil RON
2020165 mil RONProfit net: 50,6 mil RON
2021186 mil RONProfit net: 55,2 mil RON
2022303 mil RONProfit net: 54,5 mil RON
2023191 mil RONProfit net: 2,65 mil RON
2024218 mil RONProfit net: 51,4 mil RON
2025172 mil RONProfit net: 56,8 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
171.605
≈ 34,1 mil €
56.758
≈ 11,3 mil €
0
2024
218.310
≈ 43,9 mil €
51.385
≈ 10,3 mil €
1
2023
191.040
≈ 38,6 mil €
2646
≈ 535 €
2
2022
302.985
≈ 61,4 mil €
54.477
≈ 11 mil €
2
2021
186.024
≈ 37,8 mil €
55.175
≈ 11,2 mil €
1
2020
164.687
≈ 34 mil €
50.580
≈ 10,5 mil €
1
2019
267.346
≈ 56,3 mil €
83.861
≈ 17,7 mil €
3
2018
115.342
≈ 24,8 mil €
22.293
≈ 4,79 mil €
3
2017
—
-2257
≈ -494 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

33,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

28,8%

Ratio de liquidez corriente

8,31

Rotación de activos

0,79

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-09-012024-04-10Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTANT PRO TRAFIC SRL după CUI?

Cauți CUI 38023419. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTANT PRO TRAFIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTANT PRO TRAFIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTANT PRO TRAFIC SRL, CUI 38023419, nr. Reg. Com. J2017003240351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTANT PRO TRAFIC SRL în 2025?

CONSTANT PRO TRAFIC SRL (CUI 38023419) a avut o marjă de profit net de 33,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).