Volver a la búsqueda

LUMA FINTAX S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

LUMA FINTAX S.R.L. este o firmă înființată în anul 2017 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 667.511 lei și un profit net de 445.095 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 37905467 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #8710CAEN 6920 #1384

Datos generales

NombreLUMA FINTAX S.R.L.
CUI37905467
N.º de registroJ2017002894355
DirecciónMARTIR COL. IOAN UŢĂ, 16A, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6920
Fecha de registro06/07/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

640 mil RON

vs 668 mil RON

≈ 127 mil €

Profit net (2025)

383 mil RON

vs 445 mil RON

≈ 76 mil €

Capitaluri proprii (2025)

521 mil RON

vs 446 mil RON

≈ 103 mil €

Angajați (2025)

1

2025

640 mil RON

-4%față de 2024Profit net383 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2017169 mil RONProfit net: 159 mil RON
2018425 mil RONProfit net: 280 mil RON
2019432 mil RONProfit net: 301 mil RON
2020417 mil RONProfit net: 290 mil RON
2021460 mil RONProfit net: 348 mil RON
2022486 mil RONProfit net: 307 mil RON
2023613 mil RONProfit net: 399 mil RON
2024668 mil RONProfit net: 445 mil RON
2025640 mil RONProfit net: 383 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
640.247
≈ 127 mil €
382.948
≈ 76 mil €
1
2024
667.511
≈ 134 mil €
445.095
≈ 89,5 mil €
1
2023
612.544
≈ 124 mil €
398.969
≈ 80,7 mil €
1
2022
485.936
≈ 98,5 mil €
306.787
≈ 62,2 mil €
1
2021
459.801
≈ 93,4 mil €
347.933
≈ 70,7 mil €
0
2020
417.361
≈ 86,3 mil €
289.861
≈ 59,9 mil €
0
2019
431.509
≈ 90,9 mil €
301.294
≈ 63,5 mil €
0
2018
424.682
≈ 91,3 mil €
280.292
≈ 60,2 mil €
1
2017
168.685
≈ 36,9 mil €
159.273
≈ 34,9 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

59,8%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

73,5%

Ratio de liquidez corriente

1,75

Rotación de activos

0,55

Facturación por empleado

640 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2017-08-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUMA FINTAX S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 37905467. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUMA FINTAX S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUMA FINTAX S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LUMA FINTAX S.R.L., CUI 37905467, nr. Reg. Com. J2017002894355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUMA FINTAX S.R.L. în 2025?

LUMA FINTAX S.R.L. (CUI 37905467) a avut o marjă de profit net de 59,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).