Volver a la búsqueda

VLAD WEB2SERVICES SRL-D

ActivaRegistrada en IVA

VLAD WEB2SERVICES SRL-D este o firmă înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania a înregistrat cifra de afaceri de 579.250 lei și un profit net de 461.061 lei în anul 2024.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 37900419 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #14509CAEN 6312 #239

Datos generales

NombreVLAD WEB2SERVICES SRL-D
CUI37900419
N.º de registroJ35/2865/2017
DirecciónG-RAL ION DRAGALINA, 36, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6312
Códigos CAEN autorizados62026209631163127312
Fecha de registro05/07/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
BUZA BOGDAN MIHAIadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

293 mil RON

vs 579 mil RON

≈ 58,2 mil €

Profit net (2025)

154 mil RON

vs 461 mil RON

≈ 30,5 mil €

Capitaluri proprii (2025)

154 mil RON

vs 461 mil RON

≈ 30,5 mil €

Angajați (2025)

1

2025

293 mil RON

-49%față de 2024Profit net154 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2021124 mil RONProfit net: 117 mil RON
2022566 mil RONProfit net: 506 mil RON
2023187 mil RONProfit net: 87,9 mil RON
2024579 mil RONProfit net: 461 mil RON
2025293 mil RONProfit net: 154 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
293.144
≈ 58,2 mil €
153.619
≈ 30,5 mil €
1
2024
579.250
≈ 116 mil €
461.061
≈ 92,7 mil €
1
2023
186.662
≈ 37,7 mil €
87.917
≈ 17,8 mil €
1
2022
566.473
≈ 115 mil €
506.395
≈ 103 mil €
1
2021
123.562
≈ 25,1 mil €
117.344
≈ 23,8 mil €
—
2020No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2019No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).
2018No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 15 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

52,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,8%

Ratio de liquidez corriente

1,69

Rotación de activos

0,92

Facturación por empleado

293 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VLAD WEB2SERVICES SRL-D după CUI?

Cauți CUI 37900419. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VLAD WEB2SERVICES SRL-D: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VLAD WEB2SERVICES SRL-D?

Datele de facturare sunt denumirea VLAD WEB2SERVICES SRL-D, CUI 37900419, nr. Reg. Com. J35/2865/2017, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VLAD WEB2SERVICES SRL-D în 2025?

VLAD WEB2SERVICES SRL-D (CUI 37900419) a avut o marjă de profit net de 52,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).