Volver a la búsqueda

VEROLI MEDAX SRL

ActivaRegistrada en IVA

VEROLI MEDAX SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.411.050 lei și un profit net de 1.423.316 lei cu 7 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 37891698 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Cluj #2765CAEN 8622 #422

Información general

NombreVEROLI MEDAX SRL
CUI37891698
N.º de registroJ2017004431129
DirecciónRepublicii, 23, Municipiul Turda, Cluj
Código CAEN principal8622
Códigos CAEN autorizados8610862186228690
Fecha de registro04/07/2017
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,41 M RON

vs 4,17 M RON

≈ 876 mil €

Profit net (2025)

1,42 M RON

vs 1,47 M RON

≈ 282 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,42 M RON

vs 1,47 M RON

≈ 283 mil €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.411.050
≈ 876 mil €
1.423.316
≈ 282 mil €
7
2024
4.172.488
≈ 839 mil €
1.465.772
≈ 295 mil €
6
2023
2.858.445
≈ 578 mil €
1.126.806
≈ 228 mil €
4
2022
1.460.177
≈ 296 mil €
985.529
≈ 200 mil €
2
2021
1.315.548
≈ 267 mil €
191.557
≈ 38,9 mil €
2
2020
787.300
≈ 163 mil €
48.931
≈ 10,1 mil €
3
2019
517.424
≈ 109 mil €
85.986
≈ 18,1 mil €
3
2018
216.790
≈ 46,6 mil €
93.041
≈ 20 mil €
3
2017
—
-20.645
≈ -4,52 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

32,3%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

100%

Ratio de liquidez corriente

1,13

Rotación de activos

0,98

Facturación por empleado

630 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2023-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VEROLI MEDAX SRL după CUI?

Cauți CUI 37891698. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VEROLI MEDAX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VEROLI MEDAX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VEROLI MEDAX SRL, CUI 37891698, nr. Reg. Com. J2017004431129, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VEROLI MEDAX SRL în 2025?

VEROLI MEDAX SRL (CUI 37891698) a avut o marjă de profit net de 32,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).