Volver a la búsqueda

DERMACARE PROESTET SRL

Activa

DERMACARE PROESTET SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Bradu, comuna Bradu, județul Argeș. Activitatea principală este codul CAEN 8621, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 372.352 lei cu un profit net de 285.031 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 37862013 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Argeș #8045CAEN 8621 #1653

Información general

NombreDERMACARE PROESTET SRL
CUI37862013
N.º de registroJ2017001599031
DirecciónPANDURI, 24, Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş
Código CAEN principal8621
Códigos CAEN autorizados86218622
Fecha de registro29/06/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

372 mil RON

vs 105 mil RON

≈ 73,9 mil €

Profit net (2025)

285 mil RON

vs 110 mil RON

≈ 56,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

285 mil RON

vs 122 mil RON

≈ 56,6 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
372.352
≈ 73,9 mil €
285.031
≈ 56,6 mil €
1
2024
105.265
≈ 21,2 mil €
110.099
≈ 22,1 mil €
1
2023
77.512
≈ 15,7 mil €
5932
≈ 1,2 mil €
1
2022
10.000
≈ 2,03 mil €
6212
≈ 1,26 mil €
—
2021
—
0
≈ 0 €
—
2020
45.947
≈ 9,5 mil €
1756
≈ 363 €
1
2019
108.653
≈ 22,9 mil €
53.759
≈ 11,3 mil €
2
2018
74.816
≈ 16,1 mil €
15.710
≈ 3,38 mil €
3
2017
—
0
≈ 0 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

76,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

1,64

Rotación de activos

0,35

Facturación por empleado

372 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DERMACARE PROESTET SRL după CUI?

Cauți CUI 37862013. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DERMACARE PROESTET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DERMACARE PROESTET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DERMACARE PROESTET SRL, CUI 37862013, nr. Reg. Com. J2017001599031, sediu Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DERMACARE PROESTET SRL în 2025?

DERMACARE PROESTET SRL (CUI 37862013) a avut o marjă de profit net de 76,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).