Volver a la búsqueda

BALVIA DEVELOPMENT S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

BALVIA DEVELOPMENT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Vulcan, județul Hunedoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 5.375.621 lei și un profit net de 47.097 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 37820476 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Hunedoara #471CAEN 9329 #50

Datos generales

NombreBALVIA DEVELOPMENT S.R.L.
CUI37820476
N.º de registroJ2017002612353
DirecciónVASILE ALECSANDRI, 2, Municipiul Vulcan, Hunedoara
Código CAEN principal9329
Fecha de registro22/06/2017
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Petroşani
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,38 M RON

vs 804 mil RON

≈ 1,07 M €

Profit net (2025)

47,1 mil RON

vs 24,8 mil RON

≈ 9,35 mil €

Capitaluri proprii (2025)

101 mil RON

vs 54,2 mil RON

≈ 20,1 mil €

Angajați (2025)

1

2025

5,38 M RON

+569%față de 2024Profit net47,1 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2017Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -8,42 mil RON
2018127 mil RONProfit net: 86,6 mil RON
2019296 mil RONProfit net: 183 mil RON
2020267 mil RONProfit net: 130 mil RON
2021838 mil RONProfit net: 2,61 mil RON
20225,86 M RONProfit net: 70,7 mil RON
20233,98 M RONProfit net: 27,4 mil RON
2024804 mil RONProfit net: 24,8 mil RON
20255,38 M RONProfit net: 47,1 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5.375.621
≈ 1,07 M €
47.097
≈ 9,35 mil €
1
2024
803.557
≈ 162 mil €
24.828
≈ 4,99 mil €
1
2023
3.976.884
≈ 804 mil €
27.442
≈ 5,55 mil €
1
2022
5.862.375
≈ 1,19 M €
70.734
≈ 14,3 mil €
1
2021
837.938
≈ 170 mil €
2607
≈ 530 €
1
2020
267.427
≈ 55,3 mil €
130.173
≈ 26,9 mil €
2
2019
296.210
≈ 62,4 mil €
183.159
≈ 38,6 mil €
2
2018
126.500
≈ 27,2 mil €
86.577
≈ 18,6 mil €
2
2017
—
-8418
≈ -1,84 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

0,9%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

46,5%

Ratio de liquidez corriente

0,96

Rotación de activos

2,03

Facturación por empleado

5,38 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2021-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BALVIA DEVELOPMENT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 37820476. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BALVIA DEVELOPMENT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BALVIA DEVELOPMENT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea BALVIA DEVELOPMENT S.R.L., CUI 37820476, nr. Reg. Com. J2017002612353, sediu Municipiul Vulcan, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BALVIA DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?

BALVIA DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 37820476) a avut o marjă de profit net de 0,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).