Volver a la búsqueda

CHEF ATELIER S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

CHEF ATELIER S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 5.656.853 lei și un profit net de 805.466 lei cu 23 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 37784071 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #1758CAEN 5611 #497

Datos generales

NombreCHEF ATELIER S.R.L.
CUI37784071
N.º de registroJ2018000071351
DirecciónBUCOVINEI, 49, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal5611
Códigos CAEN autorizados4711479156115612562156225630
Fecha de registro15/01/2018
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
CAZACU IULIANAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,66 M RON

vs 5,85 M RON

≈ 1,12 M €

Profit net (2025)

805 mil RON

vs 390 mil RON

≈ 160 mil €

Capitaluri proprii (2025)

834 mil RON

vs 391 mil RON

≈ 166 mil €

Angajați (2025)

23

2025

5,66 M RON

-3%față de 2024Profit net805 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2017101 mil RONProfit net: 9,12 mil RON
20181,46 M RONProfit net: 172 mil RON
20192,75 M RONProfit net: 474 mil RON
20202,53 M RONProfit net: 204 mil RON
20213,84 M RONProfit net: 351 mil RON
20224,21 M RONProfit net: 659 mil RON
20234,85 M RONProfit net: 592 mil RON
20245,85 M RONProfit net: 390 mil RON
20255,66 M RONProfit net: 805 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5.656.853
≈ 1,12 M €
805.466
≈ 160 mil €
23
2024
5.854.421
≈ 1,18 M €
390.150
≈ 78,4 mil €
23
2023
4.852.849
≈ 981 mil €
592.219
≈ 120 mil €
19
2022
4.207.952
≈ 853 mil €
659.190
≈ 134 mil €
16
2021
3.835.342
≈ 779 mil €
351.233
≈ 71,4 mil €
19
2020
2.528.481
≈ 523 mil €
203.651
≈ 42,1 mil €
16
2019
2.747.763
≈ 579 mil €
473.687
≈ 99,8 mil €
18
2018
1.462.797
≈ 314 mil €
171.588
≈ 36,9 mil €
15
2017
101.058
≈ 22,1 mil €
9116
≈ 2 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

14,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

96,6%

Ratio de liquidez corriente

0,61

Rotación de activos

2,17

Facturación por empleado

246 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2018-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CHEF ATELIER S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 37784071. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CHEF ATELIER S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CHEF ATELIER S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CHEF ATELIER S.R.L., CUI 37784071, nr. Reg. Com. J2018000071351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CHEF ATELIER S.R.L. în 2025?

CHEF ATELIER S.R.L. (CUI 37784071) a avut o marjă de profit net de 14,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).