Volver a la búsqueda

CAMPING TURNU RUIENI SRL

Activa

CAMPING TURNU RUIENI SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 234.000 lei și un profit net de 166.864 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 37729247 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #18930CAEN 5530 #47

Datos generales

NombreCAMPING TURNU RUIENI SRL
CUI37729247
N.º de registroJ35/2298/2017
DirecciónNICOLAE ANDREESCU, 17, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal5530
Fecha de registro09/06/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

176 mil RON

vs 234 mil RON

≈ 34,8 mil €

Profit net (2025)

131 mil RON

vs 167 mil RON

≈ 25,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

131 mil RON

vs 157 mil RON

≈ 26 mil €

Angajați (2025)

0

2025

176 mil RON

-25%față de 2024Profit net131 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20170 RONProfit net: -600 RON
20180 RONProfit net: -716 RON
20190 RONProfit net: 0 RON
20200 RONProfit net: 0 RON
202127,5 mil RONProfit net: 25,2 mil RON
2022129 mil RONProfit net: 113 mil RON
2023172 mil RONProfit net: 124 mil RON
2024234 mil RONProfit net: 167 mil RON
2025176 mil RONProfit net: 131 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
175.500
≈ 34,8 mil €
130.563
≈ 25,9 mil €
0
2024
234.000
≈ 47 mil €
166.864
≈ 33,5 mil €
—
2023
172.000
≈ 34,8 mil €
124.444
≈ 25,2 mil €
0
2022
128.500
≈ 26,1 mil €
112.562
≈ 22,8 mil €
0
2021
27.510
≈ 5,59 mil €
25.212
≈ 5,12 mil €
0
2020
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0
2019
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
0
2018
0
≈ 0 €
-716
≈ -154 €
0
2017
0
≈ 0 €
-600
≈ -131 €
0

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

74,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,6%

Ratio de liquidez corriente

5,45

Rotación de activos

1,09

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CAMPING TURNU RUIENI SRL după CUI?

Cauți CUI 37729247. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CAMPING TURNU RUIENI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CAMPING TURNU RUIENI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CAMPING TURNU RUIENI SRL, CUI 37729247, nr. Reg. Com. J35/2298/2017, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CAMPING TURNU RUIENI SRL în 2025?

CAMPING TURNU RUIENI SRL (CUI 37729247) a avut o marjă de profit net de 74,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).