Volver a la búsqueda

TOTAL CLEAR VISION SRL

Activa

TOTAL CLEAR VISION SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 739.561 lei, profitul net a fost de 298.561 lei și firma a avut 3 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 37421246 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #7953CAEN 8622 #2635

Datos generales

NombreTOTAL CLEAR VISION SRL
CUI37421246
N.º de registroJ2017001357358
DirecciónLiviu Rebreanu, 181, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8622
Fecha de registro20/04/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

740 mil RON

vs 637 mil RON

≈ 147 mil €

Profit net (2025)

299 mil RON

vs 317 mil RON

≈ 59,3 mil €

Capitaluri proprii (2025)

299 mil RON

vs 317 mil RON

≈ 59,3 mil €

Angajați (2025)

3

2025

740 mil RON

+16%față de 2024Profit net299 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201715,4 mil RONProfit net: 9 RON
2018114 mil RONProfit net: 10,5 mil RON
2019286 mil RONProfit net: 57,4 mil RON
2020308 mil RONProfit net: 101 mil RON
2021389 mil RONProfit net: 121 mil RON
2022473 mil RONProfit net: 206 mil RON
2023530 mil RONProfit net: 271 mil RON
2024637 mil RONProfit net: 317 mil RON
2025740 mil RONProfit net: 299 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
739.561
≈ 147 mil €
298.561
≈ 59,3 mil €
3
2024
636.546
≈ 128 mil €
316.631
≈ 63,6 mil €
3
2023
530.433
≈ 107 mil €
270.904
≈ 54,8 mil €
3
2022
473.186
≈ 96 mil €
206.480
≈ 41,9 mil €
3
2021
389.370
≈ 79,1 mil €
121.195
≈ 24,6 mil €
3
2020
307.801
≈ 63,6 mil €
100.508
≈ 20,8 mil €
3
2019
285.713
≈ 60,2 mil €
57.431
≈ 12,1 mil €
3
2018
114.132
≈ 24,5 mil €
10.456
≈ 2,25 mil €
2
2017
15.400
≈ 3,37 mil €
9
≈ 1,97 €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

40,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

0,72

Rotación de activos

0,67

Facturación por empleado

247 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOTAL CLEAR VISION SRL după CUI?

Cauți CUI 37421246. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOTAL CLEAR VISION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOTAL CLEAR VISION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TOTAL CLEAR VISION SRL, CUI 37421246, nr. Reg. Com. J2017001357358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOTAL CLEAR VISION SRL în 2025?

TOTAL CLEAR VISION SRL (CUI 37421246) a avut o marjă de profit net de 40,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).