ÎNGHEȚATĂ DE VIS S.R.L.
ÎNGHEȚATĂ DE VIS S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 196.218 lei și profitul net a fost de 23.922 lei cu 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 37084221 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #18018CAEN 5610 #5935
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
No registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
196 mil RON
≈ 38,9 mil €
Profit net (2025)
23,9 mil RON
≈ 4,75 mil €
Capitaluri proprii (2025)
27,1 mil RON
≈ 5,39 mil €
Angajați (2025)
2025
196 mil RON
| 2017 | 6,62 mil RON | Profit net: -11,4 mil RON |
|---|---|---|
| 2018 | 3,8 mil RON | Profit net: -2,05 mil RON |
| 2019 | 6,93 mil RON | Profit net: 2,42 mil RON |
| 2020 | 237 RON | Profit net: -6,88 mil RON |
| 2021 | 42,6 mil RON | Profit net: 32,3 mil RON |
| 2022 | 88,1 mil RON | Profit net: 39 mil RON |
| 2023 | 77,4 mil RON | Profit net: -18,4 mil RON |
| 2024 | 117 mil RON | Profit net: 1,49 mil RON |
| 2025 | 196 mil RON | Profit net: 23,9 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 196.218 ≈ 38,9 mil € | 23.922 ≈ 4,75 mil € | 1 |
| 2024 | 117.038 ≈ 23,5 mil € | 1485 ≈ 299 € | 1 |
| 2023 | 77.364 ≈ 15,6 mil € | -18.381 ≈ -3,72 mil € | 1 |
| 2022 | 88.135 ≈ 17,9 mil € | 39.005 ≈ 7,91 mil € | 0 |
| 2021 | 42.594 ≈ 8,66 mil € | 32.336 ≈ 6,57 mil € | 0 |
| 2020 | 237 ≈ 49 € | -6882 ≈ -1,42 mil € | 0 |
| 2019 | 6928 ≈ 1,46 mil € | 2423 ≈ 511 € | 0 |
| 2018 | 3795 ≈ 816 € | -2047 ≈ -440 € | — |
| 2017 | 6624 ≈ 1,45 mil € | -11.414 ≈ -2,5 mil € | 1 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
12,2%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
88,1%
Ratio de liquidez corriente
1,46
Rotación de activos
2,78
Facturación por empleado
196 mil RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Misma dirección
Întrebări frecvente
Cum verific firma ÎNGHEȚATĂ DE VIS S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 37084221. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ÎNGHEȚATĂ DE VIS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ÎNGHEȚATĂ DE VIS S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea ÎNGHEȚATĂ DE VIS S.R.L., CUI 37084221, nr. Reg. Com. J2017000449359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ÎNGHEȚATĂ DE VIS S.R.L. în 2025?
ÎNGHEȚATĂ DE VIS S.R.L. (CUI 37084221) a avut o marjă de profit net de 12,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).