Volver a la búsqueda

MUNCOSERV FMC SRL

ActivaRegistrada en IVA

MUNCOSERV FMC SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Margina, județul Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.619.057 lei și un profit net de 1.070.052 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 36993983 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #4530CAEN 7499 #117

Información general

NombreMUNCOSERV FMC SRL
CUI36993983
N.º de registroJ2017000277358
Dirección53, Sat Margina, Comuna Margina, Timiş
Código CAEN principal7499
Códigos CAEN autorizados702071127120749985598569
Fecha de registro07/02/2017
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Făget
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,7 M RON

vs 1,62 M RON

≈ 337 mil €

Profit net (2025)

274 mil RON

vs 1,07 M RON

≈ 54,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

274 mil RON

vs 2,02 M RON

≈ 54,4 mil €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.699.421
≈ 337 mil €
273.986
≈ 54,4 mil €
2
2024
1.619.057
≈ 325 mil €
1.070.052
≈ 215 mil €
2
2023
1.151.219
≈ 233 mil €
718.700
≈ 145 mil €
2
2022
938.221
≈ 190 mil €
630.570
≈ 128 mil €
2
2021
721.654
≈ 147 mil €
457.338
≈ 92,9 mil €
2
2020
432.264
≈ 89,4 mil €
223.345
≈ 46,2 mil €
3
2019
542.711
≈ 114 mil €
337.819
≈ 71,2 mil €
3
2018
299.913
≈ 64,4 mil €
156.465
≈ 33,6 mil €
2
2017
164.112
≈ 35,9 mil €
119.480
≈ 26,2 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

16,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

1,25

Rotación de activos

1,62

Facturación por empleado

850 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2019-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MUNCOSERV FMC SRL după CUI?

Cauți CUI 36993983. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MUNCOSERV FMC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MUNCOSERV FMC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MUNCOSERV FMC SRL, CUI 36993983, nr. Reg. Com. J2017000277358, sediu Sat Margina, Comuna Margina, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MUNCOSERV FMC SRL în 2025?

MUNCOSERV FMC SRL (CUI 36993983) a avut o marjă de profit net de 16,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).