Volver a la búsqueda

CHE.MA.RE. FA SRL

ActivaRegistrada en IVA

CHE.MA.RE. FA SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 426.425 lei și profitul net a fost de 274.426 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 36988065 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #11220CAEN 8299 #2850

Datos generales

NombreCHE.MA.RE. FA SRL
CUI36988065
N.º de registroJ35/263/2017
DirecciónTOSCA, 30A, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8299
Fecha de registro06/02/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
MAFFEZZONI FAUSTINOadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

426 mil RON

vs 201 mil RON

≈ 84,6 mil €

Profit net (2025)

274 mil RON

vs 119 mil RON

≈ 54,5 mil €

Capitaluri proprii (2025)

500 mil RON

vs 226 mil RON

≈ 99,3 mil €

Angajați (2025)

1

2025

426 mil RON

+112%față de 2024Profit net274 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2017159 mil RONProfit net: 41,2 mil RON
201880,3 mil RONProfit net: -134 mil RON
201947,8 mil RONProfit net: -2,12 mil RON
2020107 mil RONProfit net: 62,3 mil RON
202132 mil RONProfit net: -13,5 mil RON
202229,3 mil RONProfit net: -84,1 mil RON
2023950 RONProfit net: 232 mil RON
2024201 mil RONProfit net: 119 mil RON
2025426 mil RONProfit net: 274 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
426.425
≈ 84,6 mil €
274.426
≈ 54,5 mil €
1
2024
201.457
≈ 40,5 mil €
118.509
≈ 23,8 mil €
1
2023
950
≈ 192 €
231.907
≈ 46,9 mil €
1
2022
29.291
≈ 5,94 mil €
-84.110
≈ -17,1 mil €
1
2021
31.953
≈ 6,49 mil €
-13.529
≈ -2,75 mil €
1
2020
106.863
≈ 22,1 mil €
62.264
≈ 12,9 mil €
1
2019
47.798
≈ 10,1 mil €
-2115
≈ -446 €
1
2018
80.268
≈ 17,2 mil €
-134.166
≈ -28,8 mil €
1
2017
159.348
≈ 34,9 mil €
41.163
≈ 9,01 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

64,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

54,8%

Ratio de liquidez corriente

2,02

Rotación de activos

0,59

Facturación por empleado

426 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2018-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CHE.MA.RE. FA SRL după CUI?

Cauți CUI 36988065. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CHE.MA.RE. FA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CHE.MA.RE. FA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CHE.MA.RE. FA SRL, CUI 36988065, nr. Reg. Com. J35/263/2017, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CHE.MA.RE. FA SRL în 2025?

CHE.MA.RE. FA SRL (CUI 36988065) a avut o marjă de profit net de 64,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).