Volver a la búsqueda

MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL

ActivaRegistrada en IVA

MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.202.696 lei și un profit net de 356.776 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 36919960 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #5948CAEN 7112 #2352

Datos generales

NombreMATTEAM TOP SOLUTIONS SRL
CUI36919960
N.º de registroJ2017000089359
DirecciónDAN CĂPITAN, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7112
Fecha de registro16/01/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
FARCAŞ MIRCEAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,16 M RON

vs 1,2 M RON

≈ 231 mil €

Profit net (2025)

400 mil RON

vs 357 mil RON

≈ 79,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

405 mil RON

vs 357 mil RON

≈ 80,4 mil €

Angajați (2025)

1

2025

1,16 M RON

-3%față de 2024Profit net400 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2017154 mil RONProfit net: 41,1 mil RON
2018112 mil RONProfit net: 20,9 mil RON
2019518 mil RONProfit net: 187 mil RON
20201,3 M RONProfit net: 363 mil RON
20211,51 M RONProfit net: 377 mil RON
20221,18 M RONProfit net: 347 mil RON
2023944 mil RONProfit net: 336 mil RON
20241,2 M RONProfit net: 357 mil RON
20251,16 M RONProfit net: 400 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.164.539
≈ 231 mil €
400.178
≈ 79,4 mil €
1
2024
1.202.696
≈ 242 mil €
356.776
≈ 71,7 mil €
1
2023
944.056
≈ 191 mil €
336.210
≈ 68 mil €
1
2022
1.182.271
≈ 240 mil €
347.002
≈ 70,4 mil €
1
2021
1.507.005
≈ 306 mil €
377.466
≈ 76,7 mil €
1
2020
1.299.305
≈ 269 mil €
363.190
≈ 75,1 mil €
1
2019
517.867
≈ 109 mil €
186.669
≈ 39,3 mil €
0
2018
111.926
≈ 24,1 mil €
20.914
≈ 4,49 mil €
1
2017
153.906
≈ 33,7 mil €
41.117
≈ 9 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

34,4%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

98,8%

Ratio de liquidez corriente

1,84

Rotación de activos

1,33

Facturación por empleado

1,16 M RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2017-04-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 36919960. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL, CUI 36919960, nr. Reg. Com. J2017000089359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL în 2025?

MATTEAM TOP SOLUTIONS SRL (CUI 36919960) a avut o marjă de profit net de 34,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).