Volver a la búsqueda

RAVERA RACE MOTORSPORT SRL

ActivaRegistrada en IVA

RAVERA RACE MOTORSPORT SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 718.685 lei și un profit net de 532.726 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 36914998 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #10163CAEN 7112 #4501

Datos generales

NombreRAVERA RACE MOTORSPORT SRL
CUI36914998
N.º de registroJ2017000077356
DirecciónVASILE ALECSANDRI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal7112
Códigos CAEN autorizados38214782711271209531
Fecha de registro13/01/2017
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
RAVERA FRANCESCOadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

492 mil RON

vs 719 mil RON

≈ 97,7 mil €

Profit net (2025)

293 mil RON

vs 533 mil RON

≈ 58,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

293 mil RON

vs 533 mil RON

≈ 58,2 mil €

Angajați (2025)

1

2025

492 mil RON

-32%față de 2024Profit net293 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2017409 mil RONProfit net: 326 mil RON
2018495 mil RONProfit net: 369 mil RON
2019604 mil RONProfit net: 417 mil RON
2020471 mil RONProfit net: 329 mil RON
2022822 mil RONProfit net: 576 mil RON
2023668 mil RONProfit net: 472 mil RON
2024719 mil RONProfit net: 533 mil RON
2025492 mil RONProfit net: 293 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
492.207
≈ 97,7 mil €
292.906
≈ 58,1 mil €
1
2024
718.685
≈ 144 mil €
532.726
≈ 107 mil €
1
2023
667.812
≈ 135 mil €
471.778
≈ 95,4 mil €
1
2022
822.128
≈ 167 mil €
575.994
≈ 117 mil €
1
2020
471.485
≈ 97,5 mil €
329.266
≈ 68,1 mil €
1
2019
603.732
≈ 127 mil €
417.446
≈ 88 mil €
1
2018
494.633
≈ 106 mil €
368.735
≈ 79,2 mil €
1
2017
409.284
≈ 89,6 mil €
325.633
≈ 71,3 mil €
0
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

59,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

2,45

Rotación de activos

1

Facturación por empleado

492 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2020-10-21—
2017-02-232020-06-24Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAVERA RACE MOTORSPORT SRL după CUI?

Cauți CUI 36914998. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAVERA RACE MOTORSPORT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAVERA RACE MOTORSPORT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RAVERA RACE MOTORSPORT SRL, CUI 36914998, nr. Reg. Com. J2017000077356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAVERA RACE MOTORSPORT SRL în 2025?

RAVERA RACE MOTORSPORT SRL (CUI 36914998) a avut o marjă de profit net de 59,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).