Volver a la búsqueda

ACOPERIŞURI & HIDROIZOLAŢII SRL

Activa

ACOPERIŞURI & HIDROIZOLAŢII SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 299.973 lei și un profit net de 222.370 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 36855417 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #16184CAEN 4391 #410

Datos generales

NombreACOPERIŞURI & HIDROIZOLAŢII SRL
CUI36855417
N.º de registroJ35/3391/2016
DirecciónVASILE ALECSANDRI, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4391
Códigos CAEN autorizados16232511412043914799
Fecha de registro20/12/2016
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

244 mil RON

vs 300 mil RON

≈ 48,4 mil €

Profit net (2025)

79,2 mil RON

vs 222 mil RON

≈ 15,7 mil €

Capitaluri proprii (2025)

1,43 M RON

vs 1,38 M RON

≈ 284 mil €

Angajați (2025)

1

2025

244 mil RON

-19%față de 2024Profit net79,2 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2016100 mil RONProfit net: 98,6 mil RON
2017106 mil RONProfit net: 81,7 mil RON
2018123 mil RONProfit net: 112 mil RON
2019283 mil RONProfit net: 238 mil RON
2020296 mil RONProfit net: 230 mil RON
2022194 mil RONProfit net: 146 mil RON
2023300 mil RONProfit net: 234 mil RON
2024300 mil RONProfit net: 222 mil RON
2025244 mil RONProfit net: 79,2 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
243.936
≈ 48,4 mil €
79.199
≈ 15,7 mil €
1
2024
299.973
≈ 60,3 mil €
222.370
≈ 44,7 mil €
1
2023
299.672
≈ 60,6 mil €
234.474
≈ 47,4 mil €
1
2022
193.846
≈ 39,3 mil €
146.179
≈ 29,6 mil €
1
2020
295.698
≈ 61,1 mil €
230.009
≈ 47,6 mil €
1
2019
282.730
≈ 59,6 mil €
238.367
≈ 50,2 mil €
1
2018
122.849
≈ 26,4 mil €
112.063
≈ 24,1 mil €
1
2017
106.371
≈ 23,3 mil €
81.674
≈ 17,9 mil €
1
2016
100.000
≈ 22,3 mil €
98.635
≈ 22 mil €
1
2021No presentó balance para este año (confirmado por ANAF).

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

32,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

5,5%

Ratio de liquidez corriente

9,65

Rotación de activos

0,15

Facturación por empleado

244 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ACOPERIŞURI & HIDROIZOLAŢII SRL după CUI?

Cauți CUI 36855417. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACOPERIŞURI & HIDROIZOLAŢII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ACOPERIŞURI & HIDROIZOLAŢII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ACOPERIŞURI & HIDROIZOLAŢII SRL, CUI 36855417, nr. Reg. Com. J35/3391/2016, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ACOPERIŞURI & HIDROIZOLAŢII SRL în 2025?

ACOPERIŞURI & HIDROIZOLAŢII SRL (CUI 36855417) a avut o marjă de profit net de 32,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).