Posición en el ranking 2024: Timiș #31634CAEN 6201 #22401
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
No registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Inactiva desde 2026-09-14
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2024)
4,95 mil RON
≈ 995 €
Profit net (2024)
3,26 mil RON
≈ 656 €
Capitaluri proprii (2024)
-13,1 mil RON
≈ -2,63 mil €
Angajați (2024)
2024
4,95 mil RON
| 2016 | 22,7 mil RON | Profit net: 21,6 mil RON |
|---|---|---|
| 2017 | 65,9 mil RON | Profit net: 58,2 mil RON |
| 2018 | 51,6 mil RON | Profit net: 45,4 mil RON |
| 2019 | 240 RON | Profit net: -10,6 mil RON |
| 2020 | 9,67 mil RON | Profit net: -558 RON |
| 2021 | 660 RON | Profit net: -3,77 mil RON |
| 2022 | 460 RON | Profit net: -290 RON |
| 2023 | 1,2 mil RON | Profit net: 269 RON |
| 2024 | 4,95 mil RON | Profit net: 3,26 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4950 ≈ 995 € | 3261 ≈ 656 € | 0 | ||||
| 2023 | 1200 ≈ 243 € | 269 ≈ 54,4 € | 0 | ||||
| 2022 | 460 ≈ 93,3 € | -290 ≈ -58,8 € | 0 | ||||
| 2021 | 660 ≈ 134 € | -3767 ≈ -766 € | 0 | ||||
| 2020 | 9666 ≈ 2 mil € | -558 ≈ -115 € | 0 | ||||
| 2019 | 240 ≈ 50,6 € | -10.634 ≈ -2,24 mil € | 0 | ||||
| 2018 | 51.550 ≈ 11,1 mil € | 45.424 ≈ 9,76 mil € | 0 | ||||
| 2017 | 65.892 ≈ 14,4 mil € | 58.192 ≈ 12,7 mil € | 0 | ||||
| 2016 | 22.652 ≈ 5,04 mil € | 21.589 ≈ 4,81 mil € | — | ||||
| 2025 | No presentó balance para este año (confirmado por ANAF). | ||||||
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 28 de octubre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2024
Margen de beneficio neto
65,9%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
—
Ratio de liquidez corriente
0,64
Rotación de activos
0,22
Facturación por empleado
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Misma dirección
Întrebări frecvente
Cum verific firma ZENTRIC SOLUTIONS SRL după CUI?
Cauți CUI 36719547. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZENTRIC SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ZENTRIC SOLUTIONS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ZENTRIC SOLUTIONS SRL, CUI 36719547, nr. Reg. Com. J2016003051350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ZENTRIC SOLUTIONS SRL în 2024?
ZENTRIC SOLUTIONS SRL (CUI 36719547) a avut o marjă de profit net de 65,9% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).