Volver a la búsqueda

TRAIN2EXCELLENCE SRL

ActivaRegistrada en IVA

TRAIN2EXCELLENCE SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 459.928 lei și un profit net de 168.318 lei cu un număr de 1 angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 36367718 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #10720CAEN 8559 #884

Datos generales

NombreTRAIN2EXCELLENCE SRL
CUI36367718
N.º de registroJ2016002187359
DirecciónETERNITĂŢII, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal8559
Códigos CAEN autorizados6619702082998559
Fecha de registro28/07/2016
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
HUDULIN LAURA MARIAadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

460 mil RON

vs 189 mil RON

≈ 91,3 mil €

Profit net (2025)

168 mil RON

vs 36,3 mil RON

≈ 33,4 mil €

Capitaluri proprii (2025)

169 mil RON

vs 36,5 mil RON

≈ 33,6 mil €

Angajați (2025)

1

2025

460 mil RON

+143%față de 2024Profit net168 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201652,6 mil RONProfit net: 1,82 mil RON
201783 mil RONProfit net: 6,17 mil RON
201818,4 mil RONProfit net: -6,61 mil RON
201923,2 mil RONProfit net: -18 mil RON
202024,1 mil RONProfit net: 13,1 mil RON
202184,7 mil RONProfit net: 46,6 mil RON
2022182 mil RONProfit net: 61,4 mil RON
2023159 mil RONProfit net: 1,02 mil RON
2024189 mil RONProfit net: 36,3 mil RON
2025460 mil RONProfit net: 168 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
459.928
≈ 91,3 mil €
168.318
≈ 33,4 mil €
1
2024
189.195
≈ 38 mil €
36.252
≈ 7,29 mil €
1
2023
159.282
≈ 32,2 mil €
1021
≈ 206 €
1
2022
182.305
≈ 37 mil €
61.352
≈ 12,4 mil €
0
2021
84.662
≈ 17,2 mil €
46.615
≈ 9,47 mil €
0
2020
24.078
≈ 4,98 mil €
13.058
≈ 2,7 mil €
0
2019
23.169
≈ 4,88 mil €
-17.984
≈ -3,79 mil €
—
2018
18.354
≈ 3,94 mil €
-6609
≈ -1,42 mil €
0
2017
82.993
≈ 18,2 mil €
6169
≈ 1,35 mil €
1
2016
52.617
≈ 11,7 mil €
1824
≈ 406 €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

36,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,5%

Ratio de liquidez corriente

14,77

Rotación de activos

2,55

Facturación por empleado

460 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2025-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRAIN2EXCELLENCE SRL după CUI?

Cauți CUI 36367718. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRAIN2EXCELLENCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRAIN2EXCELLENCE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TRAIN2EXCELLENCE SRL, CUI 36367718, nr. Reg. Com. J2016002187359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRAIN2EXCELLENCE SRL în 2025?

TRAIN2EXCELLENCE SRL (CUI 36367718) a avut o marjă de profit net de 36,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).