TOP TREND FASHION SRL
TOP TREND FASHION SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 339.496 lei și un profit net de 35.195 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 36353852 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #13167CAEN 4779 #323
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
No registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
339 mil RON
≈ 67,4 mil €
Profit net (2025)
35,2 mil RON
≈ 6,99 mil €
Capitaluri proprii (2025)
98,5 mil RON
≈ 19,5 mil €
Angajați (2025)
2025
339 mil RON
| 2016 | 123 mil RON | Profit net: 41,3 mil RON |
|---|---|---|
| 2017 | 198 mil RON | Profit net: 96,9 mil RON |
| 2018 | 246 mil RON | Profit net: 113 mil RON |
| 2019 | 236 mil RON | Profit net: 74,4 mil RON |
| 2020 | 81,4 mil RON | Profit net: -121 mil RON |
| 2021 | 160 mil RON | Profit net: 29,1 mil RON |
| 2022 | 114 mil RON | Profit net: 415 RON |
| 2023 | 83,2 mil RON | Profit net: -91,3 mil RON |
| 2024 | 281 mil RON | Profit net: -79,9 mil RON |
| 2025 | 339 mil RON | Profit net: 35,2 mil RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 339.496 ≈ 67,4 mil € | 35.195 ≈ 6,99 mil € | 2 |
| 2024 | 280.854 ≈ 56,5 mil € | -79.896 ≈ -16,1 mil € | 5 |
| 2023 | 83.211 ≈ 16,8 mil € | -91.278 ≈ -18,5 mil € | 3 |
| 2022 | 113.543 ≈ 23 mil € | 415 ≈ 84,2 € | 2 |
| 2021 | 159.907 ≈ 32,5 mil € | 29.097 ≈ 5,91 mil € | 2 |
| 2020 | 81.370 ≈ 16,8 mil € | -120.903 ≈ -25 mil € | 2 |
| 2019 | 235.886 ≈ 49,7 mil € | 74.376 ≈ 15,7 mil € | 2 |
| 2018 | 245.732 ≈ 52,8 mil € | 113.074 ≈ 24,3 mil € | 2 |
| 2017 | 197.859 ≈ 43,3 mil € | 96.906 ≈ 21,2 mil € | 2 |
| 2016 | 123.140 ≈ 27,4 mil € | 41.277 ≈ 9,19 mil € | 2 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
10,4%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
35,7%
Ratio de liquidez corriente
5,98
Rotación de activos
2,88
Facturación por empleado
170 mil RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Empresas con administradores comunes
- VINTAGE TEXTIL FASHION S.R.L.
Administrador común: MIULESCU MARIA-LĂCRĂMIOARA
Întrebări frecvente
Cum verific firma TOP TREND FASHION SRL după CUI?
Cauți CUI 36353852. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOP TREND FASHION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru TOP TREND FASHION SRL?
Datele de facturare sunt denumirea TOP TREND FASHION SRL, CUI 36353852, nr. Reg. Com. J2016002156355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are TOP TREND FASHION SRL în 2025?
TOP TREND FASHION SRL (CUI 36353852) a avut o marjă de profit net de 10,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).