Volver a la búsqueda

SPORT MECHANICAL WORKSHOP SRL

ActivaRegistrada en IVA

SPORT MECHANICAL WORKSHOP SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 187.327.870 lei și un profit net de 27.187.240 lei cu 485 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 36321001 · Salud financiera

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posición en el ranking 2025: Timiș #80CAEN 3092 #2

Datos generales

NombreSPORT MECHANICAL WORKSHOP SRL
CUI36321001
N.º de registroJ2016002072352
DirecciónŞAGULUI, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal3092
Códigos CAEN autorizados243325112551255225533092521052246820
Fecha de registro15/07/2016
Autoridad fiscalAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
NYARADI LASZLOadministrator
OLAGNERO VITTORIOadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

187 M RON

vs 154 M RON

≈ 37,2 M €

Profit net (2025)

27,2 M RON

vs 22,3 M RON

≈ 5,4 M €

Capitaluri proprii (2025)

34,1 M RON

vs 29,3 M RON

≈ 6,77 M €

Angajați (2025)

485

2025

187 M RON

+22%față de 2024Profit net27,2 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2016710 mil RONProfit net: -1,17 M RON
201711 M RONProfit net: 366 mil RON
201821,2 M RONProfit net: 1,59 M RON
201928,4 M RONProfit net: 2,31 M RON
202044,8 M RONProfit net: 3,84 M RON
202182,8 M RONProfit net: 4,76 M RON
2022133 M RONProfit net: 9,76 M RON
2023149 M RONProfit net: 16,6 M RON
2024154 M RONProfit net: 22,3 M RON
2025187 M RONProfit net: 27,2 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
187.327.870
≈ 37,2 M €
27.187.240
≈ 5,4 M €
485
2024
154.140.306
≈ 31 M €
22.320.658
≈ 4,49 M €
454
2023
149.132.982
≈ 30,1 M €
16.601.985
≈ 3,36 M €
446
2022
132.521.588
≈ 26,9 M €
9.757.559
≈ 1,98 M €
460
2021
82.848.506
≈ 16,8 M €
4.762.793
≈ 968 mil €
309
2020
44.798.474
≈ 9,26 M €
3.838.011
≈ 793 mil €
306
2019
28.359.987
≈ 5,98 M €
2.310.446
≈ 487 mil €
239
2018
21.232.083
≈ 4,56 M €
1.592.734
≈ 342 mil €
198
2017
11.029.705
≈ 2,41 M €
365.964
≈ 80,1 mil €
112
2016
710.208
≈ 158 mil €
-1.173.116
≈ -261 mil €
31

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

14,5%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

79,7%

Ratio de liquidez corriente

0,35

Rotación de activos

1,25

Facturación por empleado

386 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2016-08-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SPORT MECHANICAL WORKSHOP SRL după CUI?

Cauți CUI 36321001. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SPORT MECHANICAL WORKSHOP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SPORT MECHANICAL WORKSHOP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SPORT MECHANICAL WORKSHOP SRL, CUI 36321001, nr. Reg. Com. J2016002072352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SPORT MECHANICAL WORKSHOP SRL în 2025?

SPORT MECHANICAL WORKSHOP SRL (CUI 36321001) a avut o marjă de profit net de 14,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).