Volver a la búsqueda

ONE INSTACLOUD SRL

ActivaRegistrada en IVA

ONE INSTACLOUD SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 359.494 lei și un profit net de 186.056 lei cu un angajat.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 36224874 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #20015CAEN 6312 #405

Datos generales

NombreONE INSTACLOUD SRL
CUI36224874
N.º de registroJ35/1820/2016
DirecciónIULIU MANIU, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal6312
Fecha de registro21/06/2016
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC
NAN CĂLIN SIMIONadministrator

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

153 mil RON

vs 359 mil RON

≈ 30,3 mil €

Profit net (2025)

46 mil RON

vs 186 mil RON

≈ 9,12 mil €

Capitaluri proprii (2025)

102 mil RON

vs 186 mil RON

≈ 20,3 mil €

Angajați (2025)

1

2025

153 mil RON

-58%față de 2024Profit net46 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2016348 mil RONProfit net: 327 mil RON
2017658 mil RONProfit net: 585 mil RON
2018467 mil RONProfit net: 316 mil RON
2019465 mil RONProfit net: 343 mil RON
2020458 mil RONProfit net: 380 mil RON
2021729 mil RONProfit net: 595 mil RON
2022790 mil RONProfit net: 595 mil RON
2023570 mil RONProfit net: 403 mil RON
2024359 mil RONProfit net: 186 mil RON
2025153 mil RONProfit net: 46 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
152.750
≈ 30,3 mil €
45.954
≈ 9,12 mil €
1
2024
359.494
≈ 72,3 mil €
186.056
≈ 37,4 mil €
1
2023
570.149
≈ 115 mil €
403.373
≈ 81,5 mil €
1
2022
789.656
≈ 160 mil €
595.281
≈ 121 mil €
1
2021
728.891
≈ 148 mil €
594.702
≈ 121 mil €
1
2020
457.533
≈ 94,6 mil €
379.979
≈ 78,6 mil €
1
2019
465.163
≈ 98 mil €
342.815
≈ 72,2 mil €
1
2018
467.146
≈ 100 mil €
315.931
≈ 67,9 mil €
1
2017
657.755
≈ 144 mil €
585.192
≈ 128 mil €
1
2016
348.084
≈ 77,5 mil €
327.238
≈ 72,9 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

30,1%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

45%

Ratio de liquidez corriente

2,87

Rotación de activos

1,11

Facturación por empleado

153 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2017-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ONE INSTACLOUD SRL după CUI?

Cauți CUI 36224874. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONE INSTACLOUD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ONE INSTACLOUD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ONE INSTACLOUD SRL, CUI 36224874, nr. Reg. Com. J35/1820/2016, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ONE INSTACLOUD SRL în 2025?

ONE INSTACLOUD SRL (CUI 36224874) a avut o marjă de profit net de 30,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).