FILTRATION GROUP SRL
FILTRATION GROUP SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 101.550.243 lei și un profit net de 12.709.062 lei cu 139 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC
CUI: 35886008 · Salud financiera
Posición en el ranking 2025: Timiș #144CAEN 2829 #4
Datos generales
¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!
Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.
Incluidos gratis al reclamar
Administradores y representantes
Fuente: ONRCIVA
Registrada en IVA
Estado ONRC
Funcțiune
Estado
Contribuyente activo
IVA fraccionado
No aplica IVA fraccionado
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
102 M RON
≈ 20,2 M €
Profit net (2025)
12,7 M RON
≈ 2,52 M €
Capitaluri proprii (2025)
43,2 M RON
≈ 8,58 M €
Angajați (2025)
2025
102 M RON
| 2016 | 28 M RON | Profit net: -1,94 M RON |
|---|---|---|
| 2017 | 48,7 M RON | Profit net: -117 mil RON |
| 2018 | 65,9 M RON | Profit net: 1,51 M RON |
| 2019 | 66,9 M RON | Profit net: -343 mil RON |
| 2020 | 79,4 M RON | Profit net: 24 mil RON |
| 2021 | 99,9 M RON | Profit net: 2,53 M RON |
| 2022 | 93,5 M RON | Profit net: 5,05 M RON |
| 2023 | 92,4 M RON | Profit net: 9,71 M RON |
| 2024 | 109 M RON | Profit net: 12,5 M RON |
| 2025 | 102 M RON | Profit net: 12,7 M RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 101.550.243 ≈ 20,2 M € | 12.709.062 ≈ 2,52 M € | 139 |
| 2024 | 108.862.971 ≈ 21,9 M € | 12.531.653 ≈ 2,52 M € | 146 |
| 2023 | 92.358.771 ≈ 18,7 M € | 9.705.084 ≈ 1,96 M € | 146 |
| 2022 | 93.456.655 ≈ 19 M € | 5.049.469 ≈ 1,02 M € | 153 |
| 2021 | 99.852.951 ≈ 20,3 M € | 2.525.836 ≈ 513 mil € | 169 |
| 2020 | 79.423.149 ≈ 16,4 M € | 24.016 ≈ 4,96 mil € | 156 |
| 2019 | 66.872.884 ≈ 14,1 M € | -343.415 ≈ -72,4 mil € | 169 |
| 2018 | 65.925.373 ≈ 14,2 M € | 1.508.145 ≈ 324 mil € | — |
| 2017 | 48.746.588 ≈ 10,7 M € | -116.842 ≈ -25,6 mil € | 119 |
| 2016 | 27.998.910 ≈ 6,23 M € | -1.938.836 ≈ -432 mil € | 141 |
Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financieros 2025
Margen de beneficio neto
12,5%
Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)
29,4%
Ratio de liquidez corriente
4,3
Rotación de activos
1,86
Facturación por empleado
731 mil RON
Istoric
Vezi și
Períodos de IVA
| Desde | Hasta | Detalles |
|---|---|---|
| 2016-04-25 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma FILTRATION GROUP SRL după CUI?
Cauți CUI 35886008. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FILTRATION GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FILTRATION GROUP SRL?
Datele de facturare sunt denumirea FILTRATION GROUP SRL, CUI 35886008, nr. Reg. Com. J2016000998357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FILTRATION GROUP SRL în 2025?
FILTRATION GROUP SRL (CUI 35886008) a avut o marjă de profit net de 12,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).