Volver a la búsqueda

PINTAMED SRL

Activa

PINTAMED SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în Comuna Bumbești-Pițic, județul Gorj. Activitatea principală este de asistență medicală generală, înregistrând o cifră de afaceri de 487.827 lei și un profit net de 317.966 lei în anul 2025.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 35688388 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Gorj #2330CAEN 8621 #1323

Información general

NombrePINTAMED SRL
CUI35688388
N.º de registroJ2016000174184
DirecciónPrincipală, 32, Sat Bumbeşti-Piţic, Comuna Bumbeşti-Piţic, Gorj
Código CAEN principal8621
Códigos CAEN autorizados86218622
Fecha de registro22/02/2016
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Novaci
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
PINŢĂ LAURA CRINAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

488 mil RON

vs 451 mil RON

≈ 96,8 mil €

Profit net (2025)

318 mil RON

vs 159 mil RON

≈ 63,1 mil €

Capitaluri proprii (2025)

318 mil RON

vs 159 mil RON

≈ 63,2 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
487.827
≈ 96,8 mil €
317.966
≈ 63,1 mil €
1
2024
451.220
≈ 90,7 mil €
158.830
≈ 31,9 mil €
1
2023
466.026
≈ 94,2 mil €
262.129
≈ 53 mil €
1
2022
437.440
≈ 88,7 mil €
276.687
≈ 56,1 mil €
2
2021
403.083
≈ 81,9 mil €
240.789
≈ 48,9 mil €
2
2020
392.205
≈ 81,1 mil €
218.046
≈ 45,1 mil €
1
2019
354.887
≈ 74,8 mil €
179.346
≈ 37,8 mil €
1
2018
266.252
≈ 57,2 mil €
121.653
≈ 26,1 mil €
2
2017
180.891
≈ 39,6 mil €
90.860
≈ 19,9 mil €
3
2016
137.285
≈ 30,6 mil €
81.107
≈ 18,1 mil €
2

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

65,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

0,88

Rotación de activos

0,6

Facturación por empleado

488 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PINTAMED SRL după CUI?

Cauți CUI 35688388. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PINTAMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PINTAMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PINTAMED SRL, CUI 35688388, nr. Reg. Com. J2016000174184, sediu Sat Bumbeşti-Piţic, Comuna Bumbeşti-Piţic, Gorj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PINTAMED SRL în 2025?

PINTAMED SRL (CUI 35688388) a avut o marjă de profit net de 65,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).