Volver a la búsqueda

DAGENIOCONT SRL

Activa

DAGENIOCONT SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în satul Tărlungeni, județul Brașov. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 268.133 lei cu un profit net de 68.678 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 35682628 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Brașov #12124CAEN 6920 #5465

Información general

NombreDAGENIOCONT SRL
CUI35682628
N.º de registroJ2016000391084
DirecciónIzvorului, 4G, Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov
Código CAEN principal7020
Códigos CAEN autorizados1812702082108299
Fecha de registro19/02/2016
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Săcele
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
ȘOGORĂSCU IOANAadministrator
ZUGRAVU DANA-IOANAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

268 mil RON

vs 173 mil RON

≈ 53,2 mil €

Profit net (2025)

68,7 mil RON

vs 72,6 mil RON

≈ 13,6 mil €

Capitaluri proprii (2025)

68,9 mil RON

vs 88,8 mil RON

≈ 13,7 mil €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
268.133
≈ 53,2 mil €
68.678
≈ 13,6 mil €
1
2024
173.305
≈ 34,8 mil €
72.647
≈ 14,6 mil €
1
2023
111.748
≈ 22,6 mil €
15.874
≈ 3,21 mil €
1
2022
61.792
≈ 12,5 mil €
22.652
≈ 4,59 mil €
1
2021
44.282
≈ 9 mil €
16.448
≈ 3,34 mil €
1
2020
43.990
≈ 9,09 mil €
18.921
≈ 3,91 mil €
1
2019
46.839
≈ 9,87 mil €
21.787
≈ 4,59 mil €
1
2018
38.340
≈ 8,24 mil €
-3177
≈ -683 €
1
2017
37.669
≈ 8,25 mil €
17.495
≈ 3,83 mil €
1
2016
22.393
≈ 4,99 mil €
3491
≈ 777 €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

25,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,7%

Ratio de liquidez corriente

1,07

Rotación de activos

1,33

Facturación por empleado

268 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DAGENIOCONT SRL după CUI?

Cauți CUI 35682628. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DAGENIOCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DAGENIOCONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DAGENIOCONT SRL, CUI 35682628, nr. Reg. Com. J2016000391084, sediu Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DAGENIOCONT SRL în 2025?

DAGENIOCONT SRL (CUI 35682628) a avut o marjă de profit net de 25,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).