Volver a la búsqueda

NISZ-TOUR S.R.L.

ActivaRegistrada en IVA

NISZ-TOUR S.R.L. este o firmă înființată în anul 2016 cu sediul în satul Cristur, județul Hunedoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 543.291 lei și un profit net de 175.140 lei cu 2 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 35665783 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Hunedoara #2743CAEN 5520 #737

Información general

NombreNISZ-TOUR S.R.L.
CUI35665783
N.º de registroJ2016000193208
DirecciónBUCOVINA, 59, Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara
Código CAEN principal5520
Códigos CAEN autorizados55205611
Fecha de registro17/02/2016
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 21 de octubre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

543 mil RON

vs 439 mil RON

≈ 108 mil €

Profit net (2025)

175 mil RON

vs 70,6 mil RON

≈ 34,8 mil €

Capitaluri proprii (2025)

175 mil RON

vs 191 mil RON

≈ 34,8 mil €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
543.291
≈ 108 mil €
175.140
≈ 34,8 mil €
2
2024
438.758
≈ 88,2 mil €
70.577
≈ 14,2 mil €
3
2023
296.031
≈ 59,8 mil €
111.013
≈ 22,4 mil €
3
2022
361.579
≈ 73,3 mil €
159.534
≈ 32,3 mil €
2
2021
139.796
≈ 28,4 mil €
62.635
≈ 12,7 mil €
—
2020
48.747
≈ 10,1 mil €
21.001
≈ 4,34 mil €
1
2019
58.959
≈ 12,4 mil €
10.190
≈ 2,15 mil €
1
2018
46.201
≈ 9,93 mil €
6600
≈ 1,42 mil €
1
2017
42.061
≈ 9,21 mil €
9840
≈ 2,15 mil €
1
2016
22.559
≈ 5,02 mil €
9129
≈ 2,03 mil €
—

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

32,2%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

99,9%

Ratio de liquidez corriente

0,41

Rotación de activos

0,78

Facturación por empleado

272 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2022-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NISZ-TOUR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 35665783. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NISZ-TOUR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NISZ-TOUR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NISZ-TOUR S.R.L., CUI 35665783, nr. Reg. Com. J2016000193208, sediu Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NISZ-TOUR S.R.L. în 2025?

NISZ-TOUR S.R.L. (CUI 35665783) a avut o marjă de profit net de 32,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).