Volver a la búsqueda

SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL

Activa

SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în sat Daneș, județul Mureș. Activitatea principală este codul CAEN 8211, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1800 lei cu un profit net de 784 lei.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 35637341 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Mureș #17177CAEN 8211 #904

Información general

NombreSERV RESURSE & CONTABILITATE SRL
CUI35637341
N.º de registroJ2016000211265
DirecciónDANEŞ, 156, Sat Daneş, Comuna Daneş, Mureş
Código CAEN principal8210
Códigos CAEN autorizados7020821082998559
Fecha de registro11/02/2016
Autoridad fiscalUnitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 29 de septiembre de 2026

Administradores y representantes legales

Fuente: ONRC
HUDEA LAVINIA ANCAadministrator

IVA

No registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,8 mil RON

vs 1,3 mil RON

≈ 357 €

Profit net (2025)

784 RON

vs 236 RON

≈ 156 €

Capitaluri proprii (2025)

1,5 mil RON

vs 716 RON

≈ 298 €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1800
≈ 357 €
784
≈ 156 €
0
2024
1300
≈ 261 €
236
≈ 47,4 €
0
2023
5900
≈ 1,19 mil €
3149
≈ 637 €
—
2022
48.200
≈ 9,77 mil €
37.907
≈ 7,69 mil €
—
2021
40.650
≈ 8,26 mil €
35.249
≈ 7,16 mil €
—
2020
24.075
≈ 4,98 mil €
11.722
≈ 2,42 mil €
0
2019
9910
≈ 2,09 mil €
6798
≈ 1,43 mil €
1
2018
7380
≈ 1,59 mil €
1598
≈ 343 €
1
2017
7200
≈ 1,58 mil €
-3747
≈ -820 €
1
2016
13.614
≈ 3,03 mil €
6405
≈ 1,43 mil €
1

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

43,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

52,3%

Ratio de liquidez corriente

42,67

Rotación de activos

1,17

Facturación por empleado

—

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL după CUI?

Cauți CUI 35637341. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL, CUI 35637341, nr. Reg. Com. J2016000211265, sediu Sat Daneş, Comuna Daneş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL în 2025?

SERV RESURSE & CONTABILITATE SRL (CUI 35637341) a avut o marjă de profit net de 43,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).