Volver a la búsqueda

M & H SOLUTIONS CONSTRUCT 2015 SRL

ActivaRegistrada en IVA

M & H SOLUTIONS CONSTRUCT 2015 SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024 compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.165.212 lei și un profit net de 350.860 lei cu 10 angajați.Resumen generado automáticamente a partir de datos públicos ANAF/ONRC

CUI: 34805390 · Salud financiera

Posición en el ranking 2025: Timiș #3417CAEN 4333 #156

Datos generales

NombreM & H SOLUTIONS CONSTRUCT 2015 SRL
CUI34805390
N.º de registroJ2015001778353
DirecciónCIOBANULUI, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Código CAEN principal4333
Fecha de registro22/07/2015
Autoridad fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma jurídicaSRL
Forma de propiedadPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sitio web

¿Es esta tu empresa? ¡Reivindica tu sitio web y obtén la insignia Verificado!

Reivindica el sitio web de tu empresa, obtén la insignia Verificado y aparece con un enlace oficial en lugar de una búsqueda en Google.

Reivindicar el sitio web

Incluidos gratis al reclamar

Insignia VerificadoConsentimiento de cookiesInsignia ANPC (SAL)Comprobación de visibilidad en IA
Buscar en Google
Fuente: ONRC (data.gov.ro) · actualizado 7 de noviembre de 2026

Administradores y representantes

Fuente: ONRC

IVA

Registrada en IVA

Estado ONRC

Funcțiune

Estado

Contribuyente activo

IVA fraccionado

No aplica IVA fraccionado

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,46 M RON

vs 2,17 M RON

≈ 488 mil €

Profit net (2025)

236 mil RON

vs 351 mil RON

≈ 46,9 mil €

Capitaluri proprii (2025)

662 mil RON

vs 425 mil RON

≈ 131 mil €

Angajați (2025)

10

2025

2,46 M RON

+13%față de 2024Profit net236 mil RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201524,3 mil RONProfit net: -11,5 mil RON
201681,9 mil RONProfit net: 14,1 mil RON
2017227 mil RONProfit net: 84,4 mil RON
2018234 mil RONProfit net: -52,8 mil RON
2019557 mil RONProfit net: -54,9 mil RON
20201,05 M RONProfit net: 273 mil RON
2021917 mil RONProfit net: 80,4 mil RON
2022518 mil RONProfit net: -207 mil RON
2023761 mil RONProfit net: 4,14 mil RON
20242,17 M RONProfit net: 351 mil RON
20252,46 M RONProfit net: 236 mil RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.457.155
≈ 488 mil €
236.142
≈ 46,9 mil €
10
2024
2.165.212
≈ 435 mil €
350.860
≈ 70,5 mil €
10
2023
761.332
≈ 154 mil €
4136
≈ 836 €
11
2022
518.333
≈ 105 mil €
-207.126
≈ -42 mil €
11
2021
916.540
≈ 186 mil €
80.372
≈ 16,3 mil €
13
2020
1.051.032
≈ 217 mil €
272.685
≈ 56,4 mil €
10
2019
556.519
≈ 117 mil €
-54.944
≈ -11,6 mil €
9
2018
233.921
≈ 50,3 mil €
-52.769
≈ -11,3 mil €
7
2017
226.735
≈ 49,6 mil €
84.378
≈ 18,5 mil €
4
2016
81.888
≈ 18,2 mil €
14.071
≈ 3,13 mil €
3
2015
24.333
≈ 5,47 mil €
-11.496
≈ -2,59 mil €
3

Fuente: ANAF bilanț · actualizado 16 de septiembre de 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financieros 2025

Margen de beneficio neto

9,6%

Rentabilidad sobre el patrimonio (ROE)

35,7%

Ratio de liquidez corriente

2,2

Rotación de activos

2,84

Facturación por empleado

246 mil RON

Análisis completo plurianual, Altman Z′, tendencias y veredicto → Salud financieraPro

Istoric

Períodos de IVA

DesdeHastaDetalles
2018-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma M & H SOLUTIONS CONSTRUCT 2015 SRL după CUI?

Cauți CUI 34805390. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M & H SOLUTIONS CONSTRUCT 2015 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M & H SOLUTIONS CONSTRUCT 2015 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M & H SOLUTIONS CONSTRUCT 2015 SRL, CUI 34805390, nr. Reg. Com. J2015001778353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M & H SOLUTIONS CONSTRUCT 2015 SRL în 2025?

M & H SOLUTIONS CONSTRUCT 2015 SRL (CUI 34805390) a avut o marjă de profit net de 9,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).